ЯК ЗЛИТИ ВОДУ З НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ?
Уявімо, вас затопили сусіди (тьху-тьху-тьху і по дереву). Натяжна стеля врятувала від катастрофи, а тепер треба кудись подіти воду, яка накопичилась.
Перше і найважливіше – знеструмити приміщення!!!
Потім уже можна йти до сусідів, щоб повідомити про халепу. Коли джерело затоплення усунене, час братися за наслідки.
Хто має зливати воду з натяжної стелі:
- Компанія, яка встановлювала стелю. Вони несуть відповідальність за кожного клієнта, по-перше. А по-друге, якщо ви звертаєтеся до іншого виконавця, то можете втратити гарантію на стелю, оскільки це може розцінюватися як стороннє втручання.
- Будь-яка інша компанія-установник натяжних стель, що має відповідну кваліфікацію. Залучати інші компанії варто у тому випадку, якщо організація, яка встановлювала стелю, більше не працює.
- Самотужки. Це досить-таки сумнівний варіант, якщо ви не впевнені у своїй майстерності. До того ж, під загрозою гарантія.
Ми пропонуємо послугу зливання води з натяжної стелі, до того ж надаємо своїм клієнтам рік безкоштовного сервісного обслуговування на випадок пошкодження стелі.
Як урегулювати питання з сусідами
- Полюбовно. Ідеальний варіант, якщо сусіди погоджуються зробити ремонт або оплатити його вартість.
- У судовому порядку. У такому випадку ви маєте запросити представника приватної компанії, яка спеціалізується на оцінці збитків, або представника ЖЕКу. Не соромтесь фільмувати затоплення, коментуючи та вказуючи на нюанси. Якщо справа дійде до суду, необхідно буде звернутися до незалежного експерта, який зафіксує ушкодження та зробить висновок щодо грошового еквівалента збитків.
Як злити воду самостійно
- Ще раз перевірити чи знеструмлена оселя. І ще раз. І поставити біля електрощита людину, котра простежить, аби ніхто необачно не увімкнув струм.
- Підготуйте велику кількість пустих місткостей для води, яку зливатимете. Попросіть когось допомогти з винесенням води, оскільки одному це робити вкрай незручно: потрібно і стелю тримати, і замінювати відра.
- Якщо води багато – підготуйте шланг.
- Накрийте підлогу плівкою, аби уникнути протікань на підлогу. Меблі та текстиль краще винести із приміщення.
- Знімаємо світильник, щоб звільнити отвір для шланга.
- Один кінець шланга – у відро, інший проштовхуємо за полотном до води.
- Всю воду злити за допомогою шлангу не вийде, тому залишки варто «перекотити» до отвору.
Що робити, якщо світильників немає?
- Воду зливаємо через найближчий до гулі кут. Треба за допомогою шпателя вилучити полотно з гарпуном (!) із профілю і виконати ті ж маніпуляції, що й при зливанні через світильник.
А як же сирість та пліснява?
Тут самостійно не впоратися. Полотно необхідно повністю зняти, висушити його та змоклі стелі, стіни та натягнути стелю знову. Для цього необхідні професійні дії та інструменти.
Обережно, помилки!
- Варто реально оцінювати кількість води. Чим більше місткостей – тим краще.
- Ніколи-ніколи-ніколи-ніколи-ніколи не проколюйте стелю. Ніколи!
- Побутовий фен, тепловентилятори ніколи не замінять професійних інструментів.
- Зверніть увагу на те, чим саме вас затопили. Мильна, технічна вода псують полотно. У такому випадку варто замінити стелю.
Будь ласка, перш ніж зливати воду з натяжної стелі в Києві самостійно, проконсультуйтеся зі спеціалістами.
Неправильні дії можуть не тільки зашкодити оселі, але й бути небезпечними для життя.