Ширяюча натяжна стеля від компанії Nova Stelya

Ширяюча натяжна стеля в Києві

Ширяюча стелю з одного боку викликає великі позитивні емоції, з іншого не є надто складної в порівнянні зі стандартною однорівневою натяжною стелею. Тому не дивно, що наша компанія Nova Stelya досить часто виконує замовлення по її створенню.

Що таке ширяюча натяжна стеля

Суть такої конструкції - наявність світлодіодної стрічки, яка встановлюється по периметру натяжної полотна. При її включенні світло маскує стик полотна зі стіною і створюється ілюзія його ширяння.

Конструктивно це здійснюється наступним чином. Використовується спеціальний алюмінієвий багет, в якому виконаний паз для світлодіодної стрічки. Після установки багетів в них заводиться ця стрічка. Також кріпиться блок живлення і блок управління (якщо використовується RGB стрічка, яка здатна міняти колір). Потім паз зі стрічкою закривається напівпрозорої вставкою. Тому в денний час стрічку не видно. При включенні виходить розсіяне світло.

Наявність напівпрозорої вставки дуже важливе. Без неї ефекту ширяння не вийде. Буде просто натяжна стеля, освітлена світлодіодною стрічкою. Якщо встановлена ​​RGB стрічка, то за допомогою пульта або програмно можна міняти її колір - з червоного на зелений або синій і т.д.

Ширяють натяжні стелі Київ

Переваги ширяючої натяжної стелі

Найголовніша перевага - чудовий зовнішній вигляд при порівняно невеликих витратах. Добутий ефект складно описати словами. Це необхідно тільки бачити. Ширяюча стелю відмінно поєднується з іншими видами. Світлодіодну стрічку можна встановити в натяжну стелю «Зоряне небо». Для різьблених (apply) стель існують спеціальні багети, в яких можна встановити світлодіодну стрічку і т.д. У портфоліо нашої компанії Nova Stelya ви можете побачити приклади наших ширяючих натяжних стель.

Друга перевага - це доступна ціна. Якщо можна так сказати, що ширяюча натяжна стеля має відмінне співвідношення краси до ціни. Якщо у вас немає коштів, наприклад, на стелю «Зоряне небо» або багаторівневу конструкцію, але хочете мати не звичайну стандартну стелю, а щось більш цікаве, замовляйте ширяючий варіант. Не пошкодуєте! До речі, і в багаторівневих конструкціях також часто використовується цей ефект ширяння. Наприклад, таким чином відокремлюють кордон нижнього рівня від верхнього.

Ширяюча натяжна стеля в Києві

Монтаж ширяючої натяжної стелі

Установка ширяючої натяжної стелі мало чим відрізняється від загальноприйнятої схеми:

 1. Вимірювання геометричних розмірів приміщення.
 2. Форма під нього натяжної полотна з урахуванням установки його гарпунним способом.
 3. Розмітка базового стелі і стін.
 4. Зміцнення на стіни багетів.
 5. Кріплення на стіни і стелі електропроводки.
 6. Установка блоку живлення і блоку управління (зазвичай ставляться в кутку стелі).
 7. Встановлення в багети світлодіодної стрічки.
 8. Перевірка працездатності системи освітлення.
 9. Установка натяжного полотна.

Переваги компанії Nova Stelya

Ми більше 10 років займаємося установкою натяжних стель в Києві і області. За цей час виконали тисячі проектів, в тому числі і з польоті стелями. Тому, завдяки досвіду наших фахівців, відмінному знанню постачальників, ми можемо гарантувати:

 1. Установку тільки сертифікованих, екологічно безпечних натяжних стель від відомих брендів.
 2. Висока якість робіт. Укладаємо з клієнтом договір і надаємо 12 річну гарантію.
 3. Оперативність. Пустці стелю в приміщенні до 25 м2 ми встановимо за 4-5 годин. З моменту оформлення замовлення до його реалізації проходить максимум 3-4 дні.
 4. Великий асортимент натяжних стель - тканинних, плівкових, будь-яких фактур і квітів.
 5. Вигідні ціни.

Відповіді на типові запитання по ширяючі натяжні стелі

🤗 Чи можна зробити ширяючу тканинну натяжну стелю?

Так. Є багети для ширяючих тканинних натяжних стель. Наша компанія неодноразово встановлювала їх в Києві і області. Використовуємо продукцію брендів Clipso (Франція), Descor (Німеччина), Cerutti (Італія).

🤗 Які світлодіодні стрічки ви використовуєте в ширяючі натяжні стелі?

Ми пропонуємо клієнту кілька видів світлодіодних стрічок - монохромні і кольорові (RGB) різних виробників і різних цінових категорій. Клієнт може сам запропонувати свою стрічку. Але в цьому випадку наша гарантія на неї не поширюється.

🤗 Разом зі світлодіодною стрічкою в ширяючі натяжні стелі чи встановлюються точкові джерела світла?

Як правило, так. Світлодіодна стрічка в даному випадку виконує більше декоративну, ніж прикладну роль. Для освітлення конкретної зони кімнати краще використовувати точкові світильники.

🤗 Для яких стилів доречна ширяюча натяжна стеля?

Для будь-яких. У тому числі для класичного стилю - з кришталевими люстрами, строгим дизайном меблів т.д.

🤗 Яка ціна ширяючого натяжної стелі?

Залежить від багатьох факторів - використовуваного натяжного полотна (тканинне, плівкове, якого бренду), які використовуються світлодіодні стрічки. Для плівкових стель ціна починається від 250 грн/м2, для тканинних – від 900 грн/м2.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо