Натяжні стелі з фотодруком в Києві

Натяжні стелі з фотодруком

Жодним з відомих на сьогодні стельових покриттів неможливо досягти ідеально гладкої та рівної поверхні, крім як за допомогою натяжної стелі. Практичність у поєднанні з красою робить такий вид обробки верхів приміщень найбільш затребуваним у сучасності. Натяжна стеля і так виглядає приголомшливо, але якщо ще й застосувати її декорування – естетичний ефект посилиться в рази. Якщо ви любите оригінальні чи нестандартні дизайнерські рішення для кімнати, тоді дана інформація саме для вас. У цій статті ми розповімо про найбільш затребуванні покриття з малюнком – натяжні стелі з фотодруком.

Рішення для фотодруку

Врахувати всі побажання господарів будинку можна лише за допомогою цього виду такої обробки. За бажанням над вашою головою розкинеться безкрає поле, усіяне квітами, або блакитне небо з пишними хмарами, а, можливо, це буде безтурботне море. Нерідко власники віддають перевагу імітації старовинних шпалер, абстрактним візерункам, зображенням космічного простору або малюнки улюблених звірят. Одним словом, фотодрук допоможе втілити будь-який задум. Але він буває різним і перед її застосуванням потрібно все добре зважити. Для цього необхідно детальніше розглянути усі види фотодруку.

натяжна стеля з фотодруком

Різновиди стель з фотодруком

Сучасний ринок пропонує споживачеві фотодрук у чотирьох варіаціях:

Тепер докладніше про кожний варіант.

Екосольвентне покриття для полотна

Свою назву цей різновид друку отримав завдяки екосольвентним чорнилом, які й застосовуються для нього. Сам процес виробляється спеціальним широкоформатним принтером. Цей метод має вагомі плюси:

Але є у екосольвенту і своє «підводне каміння»:

Ультрафіолетовий друк

Цей різновид також названий ім'ям чорнила, що використовується для нього. Фарби, які застигають під впливом ультрафіолету, наносяться за допомогою того ж спеціального принтера для широкоформатного друку. УФ-друк має чудові якості:

З мінусів можна назвати лише такі значні нюанси:

Об'ємні зображення

Малюнки, які виглядають об'ємно, сьогодні модно називати тривимірними або 3Д. Про достоїнства тут і говорити не потрібно – ви отримаєте реалістичну картину з опуклим зображенням. Однак такого ефекту можна досягти тільки при монтажі конструкції на кілька рівнів. Наприклад, перший ярус буде напівпрозорим із ПВХ-плівки, а другий – тканинним із щільною текстурою. На непрозорий рівень можна завдати бурхливий океан, а на той, що нижче – дельфінів. Таким чином, при будь-якому куті огляду ви будете бачити імітацію хвиль.

Якщо ж хочете досягти подібного результату на однорівневій стелі, будьте готові, що ефект 3Д буде видно лише під певним градусом перегляду, наприклад, з входу.

Латексний друк

Спеціально для цього різновиду фотодруку на натяжних стелях були винайдені плотери, які і наносять латексне чорнило. Цей різновид найбільш популярний, оскільки має масу переваг:

Бар'єром для латексного фотодруку може стати лише її дорожнеча, порівняно з попередніми вущими варіантами, та відсутність ефекту намальованої картини.

Рекомендації щодо вибору малюнка для конкретного приміщення

Цілком природно, що не кожен малюнок буде доречним у тому чи іншому приміщенні. Якщо ви досі не можете визначитися, що і де надрукувати у своєму будинку, ми спробуємо дати кілька слушних порад, які полегшать вибір. Отже:

Таким чином, натяжні стелі з фотодруком можуть стати справжньою окрасою будь-якого приміщення.

Готові зображення чи індивідуальний малюнок

Компанія Nova Stelya має колекцію вже підготовлених зображень для нанесення на полотно натяжної стелі. Це малюнки з різних тем: від геометричної абстракції, до репродукцій картин знаменитих художників. Вище ми вже розповідали, як обрати малюнок для натяжної стелі. Якщо від кількості варіантів, що сподобалися, розбігаються очі, ви завжди можете порадитися з нашими дизайнерами. Картинку можна підібрати під колірну гаму, загальну концепцію або за власними уподобаннями.

З індивідуальними зображеннями складніше. Іноді клієнт хоче, щоб у нього був єдиний і неповторний малюнок або на стелі має бути зафіксовано щось важливе для нього. Але далеко не всі фото та цифрові зображення підходять для нанесення за якістю та параметрами. Тому наші фахівці або зможуть обробити ваш варіант картинки, щоб він підходив під необхідні параметри, або запропонують свій максимально схожий малюнок.

Як доглядати за натяжною стелею з фотодруком?

Щоб натяжна стеля з фотодруком виглядала ідеально багато років, за ним потрібно правильно доглядати. Засоби догляду залежатимуть від того, на якому матеріалі та яким способом зроблено нанесення. Екосольвентні чорнила менш стійкі, ніж УФ, і глянсове полотно вимагає більшої обережності, ніж матове.

Фахівці вивели кілька правил, яким потрібно слідувати, щоб не пошкодити малюнок чи полотно:

Натяжні стелі з друком – це витвір сучасного інтер'єрного мистецтва. Щоб виглядали вони саме так, потрібна відмінна якість друку та установки, тому звертайтеся до надійної компанії, наприклад Nova Stelya.

Часті запитання та відповіді

🤗 Чи можна одночасно нанести на натяжну стелю два зображення?

Нині такі подвійні зображення у самому тренді. Наприклад, чорно-біла та кольорова частина одного малюнка. Наші фахівці можуть підготувати та нанести такі зображення.

🤗 Що таке псевдо 3d-зображення на натяжних стелях?

Об'ємні зображення наносяться на один шар полотна. Це спеціальні малюнки чи фото. А псевдо 3d – це дві частини одного малюнка, нанесені на два полотна, розташовані один під одним. Причому нижнє прозоре, а верхнє повинно бути матовим.

🤗 Скільки коштує нанести зображення на стелю?

Ціна залежатиме від матеріалу полотна та способу нанесення. Також має значення розмір картинки. Кожен проект розраховується індивідуально.

🤗 Чи можна за допомогою фотодруку скоригувати розміри приміщення для встановлення натяжної стелі?

Це добре відомий і широко використовується дизайнерами прийом. За допомогою правильно підібраного та розташованого зображення можна розширити, подовжити кімнату, візуально підняти стелю, навіть зробити кімнату світлішою.

🤗 Яке полотно можна нанести фотодрук?

На будь-яке. На кожній основі малюнок виглядає по-різному. Вважається, що найкраще зображення виглядає на матовому полотні ПВХ або тканині.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо