Безщілинна натяжна стеля від компанії Nova Stelya

Безщілинні натяжні стелі Київ

Перш ніж говорити, що таке безщілинна натяжна стеля, з'ясуємо, чому вони виникли. Професійно виконана натяжна стеля справляє сильне враження – ідеально рівна поверхня, насичений колір без розводів, плям. Але в будь-якому разі погляд упирається в стик стелі та стіни. І тут гармонія дещо порушується. Видно смужка між натяжним полотном та стіною. Це декоративна вставка, яка закриває паз (щілину), через яку полотно заводиться в багет і там фіксується. Він невеликий 5-6 мм, але він є. Деякі намагаються замаскувати його, підбирають вставку під колір полотна. Інші навпаки його виділяють, підкреслюючи стик, наприклад, за допомогою декоративного шнура.

Безщілинна натяжна стеля вирішує цю проблему кардинально. У ньому немає щілини, куди потрібно заводити полотно. Точніше ця щілина у багеті є, але вона закрита самим полотном.

Ціни на безщілинну натяжну стелю в Києві

✅ Безщілинна стеля у коридор:від 3000 грн.
✅ Безщілинна стеля на кухню:від 5400 грн.
✅ Безщілинна стеля до спальні:від 8100 грн.
✅ Безщілинна стеля у вітальню:від 9000 грн.

Конструкція безщілинної натяжної стелі

Безщілинна натяжна стеля

Для створення безщілинної натяжної стелі використовується спеціальний алюмінієвий профіль Kraab 3.0 та пружний притискний шнур. Принцип дії такого профілю показано малюнку. Натяжне полотно заводиться в щілину і її собою закриває. Для щільної фіксації полотна до стіни використовують притискний шнур. Для з'єднання полотна з профілем використовується гарпунний метод. Тобто безщілинна технологія є різновидом гарпунного способу. Профіль Kraab 3.0 дозволяє використовувати притискний шнур у двох положеннях, які залежать від властивостей полотна.

Переваги безщілинної натяжної стелі

Стеля має акуратний закінчений вигляд. Є дві площини – стелі та стіни. Без жодних вставок та шнурів. Особливо така технологія виграє у багаторівневих натяжних конструкціях, де полотно необхідно стикувати не лише зі стінами, а й гіпсокартонними вставками. Застосування в цьому випадку декоративних вставок невиправдано захаращує конструкцію. По суті, безщілинна технологія знищила останню перевагу стелі гіпсокартону перед натяжним. У першого завжди є чітка межа між гіпсокартонною плитою та стіною. Тепер такий кордон є й у натяжної стелі. Це збільшує його привабливість та дає додаткові інструменти для дизайнерів.

Недоліки безщілинної натяжної стелі

 1. Для такої технології потрібні рівні стіни. За наявності кривизни можливе нещільне прилягання полотна та, як наслідок, поява зазору. Але пружність притискного шнура дозволяє наявність невеликої кривизни стін.
 2. Складніший монтаж. При гарпунному способі полотно в паз профілю заводиться спеціальним інструментом – м'яким шпателем, у безщілинному варіанті – полотно заводиться вручну. Необхідна вища кваліфікація виконавців. Тому в Києві далеко не всі компанії, що працюють у цьому сегменті послуг, встановлюють натяжні стелі. Одна з цих небагатьох компаній – Nova Stelya.

Технологія встановлення безщілинної натяжної стелі компанією Nova Stelya

Безщілинні натяжні стелі

 1. Виклик замірника (безкоштовно). Наш спеціаліст ретельно лазерною рулеткою виконає всі необхідні виміри, покаже каталог натяжних стель, щоб ви могли вибрати вподобаний. Запише всі ваші вимоги щодо кількості точкових світильників тощо.
 2. Якщо ви замовили багаторівневу конструкцію, наші дизайнери виконають 3D проект, щоб ви могли наочно побачити, що буде в результаті.
 3. За виконаними вимірами та проектом викроюються полотна з урахуванням встановлення їх гарпунним способом. До них по периметру приварюється облямівка із зачепом по краю.
 4. Матеріали та необхідні інструменти завозяться на об'єкт. У приміщенні, де проводитиметься установка, необхідно забезпечити доступ до стін (досить відсунути від них меблі на метр, закривати її плівкою немає необхідності, пилу не буде). Повинні бути винесені кімнатні квіти та тварини.
 5. Наші фахівці виконують розмітку та по ній вішають на стіни алюмінієвий профіль Kraab 3.0. На місці, де має бути люстра, ставлять заставні. Отвори для кріплення виконуються дрилем із забірником пилу. До місця встановлення точкових світильників підводяться дроти та закріплюються на базовій стелі. Якщо це передбачено, встановлюються гіпсокартонні вставки.
 6. Полотно за допомогою теплової гармати розігрівають до 700С і заводять вручну профіль, фіксуючи його зачепом і притискаючи до стіни притискним шнуром.
 7. У разі криволінійних ділянок (наприклад, виконання овалу у дворівневій конструкції), профіль Kraab 3.0 надрізається з кроком 5-10 мм і вигинається у потрібний контур.
 8. Встановлюємо світильник.

Переваги компанії Nova Stelya

 1. Ми одні з небагатьох компаній, які виконують встановлення безщілинних натяжних стель.
 2. Працюємо тільки із сертифікованою, екологічно безпечною продукцією.
 3. З клієнтом укладаємо договір та надаємо 12-річну гарантію на свою роботу.
 4. Пропонуємо вигідні ціни.

Замість висновку: 6 причин вибрати безщілинні натяжні стелі від компанії Nova Stelya

 1. Естетичність

  Це перша і головна причина, через яку вибирають натяжні стелі. На стику полотна та стіни тільки гарний, рівний зазор з тінню, тому такі стелі ще називають тіньові.

 2. Різноманітність варіантів дизайну

  Особливо така система актуальна, коли необхідно в дизайні підкреслити різницю між кольором та фактурою стін та стелі. Раніше доводилося мучитися, підбирати вставку відповідного кольору, деякі умільці навіть фарбували декоративні стрічки, щоб вони точно збігалися за кольором. Тепер ці проблеми позаду – просто акуратний стик стіни та стелі.

 3. Простота демонтажу

  З системою «краб» зняти полотно з конструкції натяжної стелі легше та швидше. Немає необхідності спочатку видаляти декоративну вставку, потім знімати полотно. Те саме при повторному монтажі. Він також значно спрощується.

 4. Акуратність кутів та обводів

  Те, як виглядає система натяжної стелі в кутку, навколо колони, труби або вентиляційної решітки, безпосередньо залежить від майстерності та акуратності фахівця з встановлення. У безщілинному варіанті всі обводи виглядатимуть ідеально з двох причин. По-перше, їх встановлюють фахівці з компанії Nova Stelya. По-друге – тут немає необхідності використовувати маскуючі деталі, щоб приховати край полотна.

 5. Надійна ізоляція верхньої частини кімнати

  Багато клієнтів задають питання, а чи так само надійно захищають стелі без щілин від затоплення. Їхнє занепокоєння зрозуміле, адже зазор між стіною і стелями все-таки є. Але він лише видимий, а не конструктивний. Це означає, що верх кімнати також надійно ізольований, як стандартна система.

 6. Теплоізоляція

  У сьогоднішніх умовах – це дуже важлива причина, щоб встановити натяжну стелю, особливо мешканцям верхніх поверхів та приватних будинків. ПВХ-полотно дозволяє не опалювати горище або не випускати дороге тепло через дах, а зберегти його в житловому приміщенні. Тепер переваги встановлення безщілинних натяжних стель очевидні. Тому якщо ви вже ухвалили рішення на користь цієї технології, зв'яжіться з менеджерами компанії Nova Stelya для виклику спеціаліста для вимірювання.

Найчастіші питання по безщілинних натяжних стелях

🤗 Ви встановлюєте тканинні безщілинні натяжні стелі?

На даний момент стелі тканини не встановлюються безщілинним способом.

🤗 Чи можна встановити безщілинну натяжну стелю «Зоряне небо»?

Безщілинна стеля – це спосіб з'єднання полотна зі стіною. Його можна використовувати для всіх плівкових стель, за винятком хіба що «парячих» і тіньових стель натяжних.

🤗 Яка ціна безщілинної натяжної стелі?

На ціну впливає безліч факторів – полотно, особливості приміщення (кількість стояків, наявність кондиціонера і т.д.), кількість точкових світильників. Орієнтовно – 300-500 грн./м2. Наприклад, ціна для приміщення площею 15 м2 із використанням полотна MSD Premium складає 7000 грн.

🤗 Чи можна при необхідності зняти безщілинну натяжну стелю, а потім знову її встановити?

Так, фахівці Nova Stelya акуратно знімуть стелю, а потім знову встановлять без ушкоджень.

🤗 Як швидко встановлюється натяжна стеля?

Фахівці компанії Nova Stelya встановлюють однорівневу безщілинну стелю у стандартному приміщенні за 3-4 години. На звичайну квартиру йде один день.

🤗 Чи може безщілинна натяжна стеля захистити від затоплення?

Може. Технологія виключає підтікання води через щілину між стіною та полотном. Наші майстри зіллють воду та встановлять полотно назад, без зміни зовнішнього вигляду.

🤗 Чи можна у вас замовити проект безщілинної натяжної стелі для квартири?

Так. У штаті нашої компанії є дизайнери, які розроблять проект відповідно до ваших вимог та побажань. Ми втілюємо в життя різні за складністю дизайни.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо