Сатинові натяжні стелі в Києві

Сатинові натяжні стелі в Києві

Мат і глянець – наче два протилежні полюси у світі популярних стельових покриттів. Але як бути тим, хто шукає золоту середину, і чи є така? Однозначно є, ім'я їй – сатинові натяжні стелі.

Але припущення, що вони виконані із сатину помилково. Тканина абсолютно непридатна для монтажних робіт такого плану, тому з нею у стельового покриття загальне лише схоже переплетення ниток основи, тобто структура.

Але саме фактура тканини визначає основні позитивні якості сатинової стелі, властиві тільки їй. Про це докладніше.

Характерні особливості сатинової стелі

Як ви вже зрозуміли, що сатин із натяжною стелею не має нічого спільного. Стеля виконується з тих же матеріалів, що і його побратими, тобто полівінілхлоридного волокна. Через подібне розташування ниток, така стеля зберігає блиск, але не відбиває світло. З цієї причини вона більше схожа на матову зовні, але без зернистості фактури. Таким чином, її і не сплутаєш із пофарбованою поверхнею (як це буває з матовими).

З цих особливостей можна виділити відмінні переваги сатинової стелі:

З перерахованих вище особливостей випливає ще одна риса, характерна виключно даному виду стельової обробки.

Сатинові натяжні стелі

Ефект перламутру

Як стало зрозуміло, сатинові стелі – це не просто красиво, а неймовірно красиво. Під різним освітленням, ваша стеля гратиме різноманітними тонами: від світлих відблисків при денному світлі і до глибоких темних нот від штучних ламп. У цьому полягає суть перламутрового ефекту.

Цією властивістю вона ще раз закріплює за собою горду назву «середини». З одного боку, сатинова стеля значно світліша за матову колегу, а з іншого не створює ефекту дзеркала, як глянець. При цьому ще й цікаво виблискує. Консервативний стиль дизайну нічого так не підкреслить краще. Але і це далеко не все, на що здатний цей вид покриття.

Переваги натяжної сатинової стелі

Сатиновому покриттю просто немає рівних у багатьох показниках:

  1. Просто неймовірна вологостійкість. Такий матеріал здатний у прямому сенсі врятувати ваші меблі та побутову техніку у разі затоплення, оскільки він витримує 100 кілограм на квадратний метр. Якщо все-таки трапився потоп - просто відкачайте воду через непомітний отвір і слідів, як не бувало. Ця стійкість поширюється і зовнішній бік. Тож ніякий конденсат сатину не страшний. Ідеально для ванних та кухонь.
  2. Збереження тепла. Як відомо, стеля, на відміну від стін, не утеплюють. Якщо зважити на те, що нагріте повітря піднімається вгору, то таке покриття можна вважати надійним утеплювачем, оскільки воно здатне зберегти до 60 % тепла. До всього іншого. Сатин утримує до 90% звуків з верхніх поверхів.
  3. Практичність. Пропилососили, протерли вологою ганчіркою - і ваша стелю знову, як тільки після установки.
  4. Довговічність. На відміну від фарби та шпалер, які необхідно періодично освіжати, така обробка стелі прослужить не одне десятиліття і при цьому не втратить привабливості зовнішнього вигляду.
  5. Екологічність. В силу гладкої поверхні сатину, на ній просто немає можливості завестися грибкам, плісняві тощо мікроорганізмах. До того ж, простота догляду взагалі знімає всі проблеми із цим. Незамінно для кухні.
  6. Мінімальні втрати висоти. Ви заощадите до 6 см, в порівнянні з підвісними конструкціями, що дуже відчутно для наших багатоповерхівок.
  7. Простота монтажу. Установка такої стелі займе трохи більше 4-х годин. При цьому ніякого пилу та іншого будівельного сміття вам не доведеться після цього прибирати.
  8. Гнучкість матеріалу. Ви ніколи не створите нічого подібного з підвісними стелями. Сатин здатний справжні чудеса. На основі його еластичності можна створити дивовижні опуклі або увігнуті лінії, що ефектно вигнути під освітлювальний прилад.
  9. Освітлює темні кімнати.
  10. Універсальність. Сатинова стеля по світловідбиттю займає проміжне положення між глянцем і матом, що робить її придатною для використання в приміщеннях будь-якого призначення. Вона однаково чудовий в офісі та в спальні, на кухні та в дитячій кімнаті. Що важливо, що сатин чудово вписується навіть у кімнати з великою площею, чого не скажеш про глянцеві стелі, наприклад. Доречно застосувати декор на такій стелі або виконати фотодрук.
  11. Доступність. Звичайно, якщо порівнювати зі шпалерами та фарбою, то сатин, безперечно, дорожчий. Але тут все вирішує краса та довговічність – з цим ніщо не можна порівняти.

Яку сатинову стелю купити?

Сучасний ринок дуже багатий на пропозиції щодо натяжних стель. Але вже довгі роки незаперечним лідером залишається продукція французьких майстрів. Зокрема, фірма BARRISOL тримає першість із 1976 року. Але їй не поступаються і DRAKA, ALKOR, CTN. Ціни на товари знаходяться в межах 200 грн. за квадратний метр.

Німецькі стелі від Descor обійдуться на 10-15% дешевше, але їх якість трохи поступається Франції.

Італійські пропозиції замикають трійку лідерів. Однак, якщо розглядати колірні рішення, то продукції Malpensa практично немає рівних. Тож усе досить умовно.

Таким чином, для людей, які цінують стабільну класику в поєднанні з нотками сучасності, натяжна сатинова стеля стане ідеальним варіантом оформлення верху кімнати. У вашому інтер'єрі передбачені нотки пишного бароко або величного вікторіанського стилю – тоді замовте собі декор у вигляді фрески або репродукції відомих полотен.

А якщо скористатися послугами тямущого дизайнера, то в його руках покриття здатне повністю розкрити всі свої чудові риси. Вдало спроектуйте освітлення та насолоджуйтесь комфортом. Потрібна спокійна матова стеля? Просто вимкніть центральне джерело світла, залиште крапкові лампочки. При денному світлі ви отримаєте святковий та феєричний глянець.

Сатинові стелі чарують своєю невагомістю та легкістю. Блиск водної гладі просто дихає своєю природністю. Оригінальні та цікаві, вони однозначно зададуть правильний тон для оформлення кімнати. Не дарма сатин є одним із фаворитів серед тканин у французьких модельєрів. Усі найкращі переваги цього матеріалу перейняли однойменні натяжні стелі

Використання сатинових натяжних стель в інтер'єрі

Завдяки своїй благородній текстурі сатинова натяжна стеля практично не має обмежень у використанні. Якщо матове полотно дуже нагадує традиційну поверхню зі звичайною обробкою, а глянсове може бути занадто блискучим і святковим, то сатиновий впишеться в будь-який інтер'єр, підійде для вітальні, дитячої, а також може з легкістю використовуватися в офісі або розважальному закладі.

Легке свічення, перламутровий ефект, величезний вибір кольорів – це широке поле для фантазії дизайнера. Навіть у звичайну кімнату встановлення таких стель привнесе шик та шляхетність. Це найкращий спосіб швидко і недорого перетворити інтер'єр у будинку:

  1. Вітальня – в цій кімнаті можна використовувати матові та глянцеві стелі. Але перші надто зазвичай виглядають, а другі надто помітні. Тому золота середина буде оптимальним рішенням для проведення вечірок, і для тихих сімейних вечорів.
  2. Дитяча – кімната дитини – це її маленький світ, зробити її досить яскравими, але водночас не збуджуючим можна зробити за допомогою друкування малюнку на натяжній стелі із сатиновим полотном.
  3. Кухня – за сатиновою поверхнею легше доглядати, ніж за глянсовою, але виглядає вона не гірше, а часом навіть краще за блискучу текстуру.
  4. Офісні приміщення – ідеальне рішення там, де потрібно дотримуватись строгості ділового стилю, але хочеться привнести нотку сучасного дизайну.

На сатиновій стелі дуже добре виглядає друк, він ідеально поєднується з будь-яким підсвічуванням, ефектом, вписується в конструкції з кількома рівнями.

Догляд за сатиновою стелею

Така текстура не збирає пил, як матова поверхня, і на ній не так видно розводи, як на глянці. Тому сатинову стелю досить раз на місяць протерти вологою ганчіркою або м'якою губкою.

Сильні забруднення з перламутровою поверхнею краще виводити за допомогою спеціальних засобів. Це не зашкодить саме полотно, і збереже його магічне мерехтіння надовго.

Сьогодні сатинові стелі не поступаються популярністю іншим видам, хоча кілька років тому на цю текстуру попит був невеликий. Тому якщо ви хочете оформити стильний та вишуканий інтер'єр, обов'язково зверніть увагу на сатинове полотно та зв'яжіться з дизайнерами компанії Nova Stelya.

Часті запитання та відповіді

🤗 Чи відображається в сатиновій стелі кімната?

Ні, не відбивається. Для багатьох саме сильний відбиває ефект глянцю стає перешкодою для його використання. У цьому випадку обов'язково зверніть увагу на натяжні стелі сатинові.

🤗 Сатинове полотно дорожче матового чи глянсового?

Навіть у компаніях, де матові та глянцеві полотна різні за ціною, сатин не коштує дорожче за глянець. При цьому в деяких інтер'єрах його використання більш виправдане.

🤗 Чи буває тканинне полотно із сатиновою текстурою?

Ні. Усі тканинні полотна мають матову текстуру. Нещодавно з'явилися деякі полотна з іншого матеріалу, які за текстурою та характеристиками схожі на глянець або сатин. Але вони поки що невиправдано дорогі і не поки що не надто популярні в нашій країні.

🤗 Чи можна використовувати сатинову натяжну стелю у великих приміщеннях?

Можна, деякі виробники пропонують полотно шириною до 5 метрів, тому розмір приміщення для сатинового полотна перестав би ти проблемою. Крім того, на сатиновій стелі стики та зварювальні шви майже не помітні.

🤗 Як вибрати виробника натяжного сатинового полотна?

У виробництві полотен для натяжних стель лідерами вже багато десятиліть є французькі компанії, тому їхня продукція вважається найякіснішою, але й найдорожчою. Сьогодні на ринок виходять надійні виробники Китаю, які отримали європейські сертифікати якості.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо