Натяжна стеля «Світлові лінії» від компанії Nova Stelya

Натяжна стеля Світлові лінії

Натяжна стеля «Світлові лінії» має ще назви – «Ширяючі лінії» або «Світлові лінії». Можна сказати, що вона є більш узагальненим варіантом ширяючої натяжної стелі. В останньому світлодіодна стрічка розташовувалася строго по периметру приміщення. У «Світлових лініях» вона може бути в будь-якому місці.

Конструкція натяжної стелі «Світлові лінії»

Для створення такої конструкції можуть бути використані кілька варіантів багетів (профілів). Всі вони кріпляться на базовій стелі. Є кілька способів кріплення:

  1. За допомогою регульованого підвісу - фахівці нашої компанії Nova Stelya його не використовують, так як він не створює достатньої жорсткості для конструкції.
  2. За допомогою перфорованих куточків - оптимальний варіант, що поєднує простоту монтажу і достатню жорсткість.
  3. За допомогою дерев'яного бруса - спосіб забезпечує максимальну жорсткість конструкції, але підходить лише для варіантів, де натяжний полотно опускається на 5-6 см від базового стелі. Перед монтажем брус необхідно обробити рідиною, яка захищає його від вологи. В іншому випадку його може повести.

Ширяючі лінії в натяжних стелях

Після монтажу на стелі профілів, до них підводяться дроти для підключення світлодіодної стрічки, а також встановлюються блоки живлення і блоки управління (в разі RGB стрічки). Встановивши в спеціальний для неї паз в профілі, світлодіодну стрічку із зовнішнього боку необхідно закрити, щоб світло від неї вийшло розсіяним. В іншому разі не буде спостерігатися ефекту ширяння. А буде просто натяжна стеля, в якої встановлені для освітлення світлодіодні стрічки.

Паз може бути закритий двома способами:

Перший варіант найбільш універсальний і підходить для будь-якого натяжного полотна - тканинного і плівкового. До того ж при необхідності заміни світлодіодної стрічки, це досить легко зробити, знявши заглушку. Але в денний час доби ця вставка буде видна у вигляді смужки на стелі. У другому варіанті днем ​​натяжна стеля нічим не відрізняється від звичайної. Але такий спосіб не можна використовувати для тканинних полотен, а також плівкових полотен темних тонів. Також виникнуть великі труднощі при ремонті.

Розглянемо тепер профілі, які використовуються для створення «світлових ліній».

Звоните Прямо Сейчас

Или oставьте заявку и наши менеджеры свяжутся с вами

Бесплатная консультация

Оставьте номер телефона и мы Вам перезвоним