Натяжна стеля «Світлові лінії» від компанії Nova Stelya

Натяжна стеля Світлові лінії

Натяжна стеля «Світлові лінії» має ще назви – «Ширяючі лінії» або «Світлові лінії». Можна сказати, що вона є більш узагальненим варіантом ширяючої натяжної стелі. В останньому світлодіодна стрічка розташовувалася строго по периметру приміщення. У «Світлових лініях» вона може бути в будь-якому місці.

Конструкція натяжної стелі «Світлові лінії»

Для створення такої конструкції можуть бути використані кілька варіантів багетів (профілів). Всі вони кріпляться на базовій стелі. Є кілька способів кріплення:

  1. За допомогою регульованого підвісу - фахівці нашої компанії Nova Stelya його не використовують, так як він не створює достатньої жорсткості для конструкції.
  2. За допомогою перфорованих куточків - оптимальний варіант, що поєднує простоту монтажу і достатню жорсткість.
  3. За допомогою дерев'яного бруса - спосіб забезпечує максимальну жорсткість конструкції, але підходить лише для варіантів, де натяжний полотно опускається на 5-6 см від базового стелі. Перед монтажем брус необхідно обробити рідиною, яка захищає його від вологи. В іншому випадку його може повести.

Ширяючі лінії в натяжних стелях

Після монтажу на стелі профілів, до них підводяться дроти для підключення світлодіодної стрічки, а також встановлюються блоки живлення і блоки управління (в разі RGB стрічки). Встановивши в спеціальний для неї паз в профілі, світлодіодну стрічку із зовнішнього боку необхідно закрити, щоб світло від неї вийшло розсіяним. В іншому разі не буде спостерігатися ефекту ширяння. А буде просто натяжна стеля, в якої встановлені для освітлення світлодіодні стрічки.

Паз може бути закритий двома способами:

Перший варіант найбільш універсальний і підходить для будь-якого натяжного полотна - тканинного і плівкового. До того ж при необхідності заміни світлодіодної стрічки, це досить легко зробити, знявши заглушку. Але в денний час доби ця вставка буде видна у вигляді смужки на стелі. У другому варіанті днем ​​натяжна стеля нічим не відрізняється від звичайної. Але такий спосіб не можна використовувати для тканинних полотен, а також плівкових полотен темних тонів. Також виникнуть великі труднощі при ремонті.

Розглянемо тепер профілі, які використовуються для створення «світлових ліній».

Профіль ПК 9

Він має ширину 5 см. Його конструкція така, що паз закривається самим натяжним полотном. Профіль досить жорсткий, тому створення складних криволінійних ліній утруднений.

Профілі Flexy

Для створення «Світлових ширяючих ліній» цей бренд пропонує два види профілю - ПФ 3645 і ПФ 6838.

Профіль ПФ 3645

Має ширину 40 мм. Паз закривається напівпрозорою заглушкою, шириною 14 мм.

Профіль ПФ 6838

Має ширину 40 мм. Паз закривається напівпрозорою заглушкою, шириною 30 мм.

В цьому профілі можна встановити одну або дві світлодіодних стрічки.

Зазвичай за допомогою профілів Flexy стелю світловими лініями ділять на сектори (тобто лінія йде від стіни до стіни) або створюють замкнуті прямокутні конструкції. Але якісно зробити просто світловий відрізок, який не доходить до стін досить проблематично.

Універсальний профіль Apply

Не плутати з іншими профілями Apply - Apply 0, Apply 8, Apply 20, Apply 40. Найбільш універсальний профіль. Його висота 67 мм. Паз закривається напівпрозорою заглушкою. З його допомогою можна створювати:

Переваги:

Недоліки:

Всі перераховані профілі виконані з алюмінієвого сплаву і мають на увазі тільки гарпунний спосіб фіксації натяжної полотна. На відміну від ширяючого натяжної стелі в «світлових лініях» ми рекомендуємо використовувати більш яскраві світлодіодну стрічки – від 14,4 Вт / м.

натяжна стеля ширяюча лінія

Переваги натяжної стелі «Світлові лінії»

  1. Чудовий зовнішній вигляд. «Світлові лінії» входять в трійку найбільш бажаних варіантів для жителів Києва та області.
  2. Можна ефектно зонувати простір приміщення, виділяючи в ньому зону відпочинку, прийому їжі і т.д. Особливо це актуально для квартир-студій.
  3. Підходить для будь-яких стилів інтер'єру і для будь-яких видів натяжних стель – багаторівневих, ширяючих і т.д.

Переваги компанії Nova Stelya

натяжна стеля ширяючі лінії

Ми більше 10 років встановлюємо натяжні стелі в Києві і області. Це тисячі найрізноманітніших проектів, в тому числі і «Світлові лінії». Перш за все, ми гарантуємо високу якість робіт:

Крім високої якості робіт своїм клієнтам Nova Stelya гарантує:

Відповіді на найбільш поширені запитання по натяжним стелям «Світлові лінії»

🤗 Чи можна зробити натяжна стеля з криволінійними світловими лініями?

Можливо. Для цього на профілях, в які вставляється світлодіодна стрічка, робляться надпіли, і вони вигинаються в потрібний контур. Але це значно більше трудомістка робота, тому й коштує вона дорожче.

🤗 Чи можна зробити тканинну натяжну стелю «Світлові лінії»?

Так, але необхідно використовувати профілі з напівпрозорої вставкою (заглушкою).

🤗 Чи можна відмовитися від люстри в натяжній стелі «Світлові лінії»?

Так, при установці досить потужною світлодіодним стрічки ви отримаєте якісне рівномірне освітлення приміщення і люстра вам не знадобитися. Наші фахівці можуть виконати розрахунок для підбору світлодіодної стрічки потрібної потужності і довжини.

🤗 При затоці зверху, чи може постраждати освітлення в натяжній стелі «Світлові лінії»?

Якщо виконаний якісний монтаж (немає з'єднань на скручування, дроти надійно ізольовані, блок живлення встановлено на базовій стелі), то з великою ймовірністю з освітленням нічого не трапитися. У разі затоплення звертайтеся до нас, і наші фахівці професійно усунуть вся його наслідки.

🤗 Яка ціна натяжної стелі «Світлові лінії»?

Однозначної відповіді немає. Все залежить від застосовуваного натяжної полотна – тканинне, плівкове, бюджетного або преміум класу, що використовується світлодіодної стрічки, її довжини і конфігурації на стелі, використовуваних профілів. наприклад, для приміщення площею 15 м2, де використовувалося ПВХ полотно MSD Premium, монохромна світлодіодна стрічка з простою конфігурацією (прямі лінії) і профілі Flexy, ціна склала приблизно 10 000 грн. Для такого ж за площею приміщення, в якому використовувалося ПВХ полотно Pongs, RGB лента зі складною конфігурацією і ті ж профілі Flexy, ціна склала 19000 грн.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо