Тіньова натяжна стеля

Тіньова натяжна стеля

Наша компанія Nova Stelya пропонує киянам і жителям області новинки в сфері натяжних стель – тіньові натяжні стелі.

Ціни на тіньову натяжну стелю в Києві

✅ Тіньова стеля у коридор:від 3200 грн.
✅ Тіньова стеля на кухню:від 5100 грн.
✅ Тіньова стеля до спальні:від 7000 грн.
✅ Тіньова стеля у вітальню:від 8000 грн.

Суть тіньових натяжних стель

Ця новинка усуває один з небагатьох недоліків натяжних стель. У разі нерівних стін натяжне полотно цю нерівність підкреслить. Відбувається це через те, що саме полотно ідеально рівне і має іншу фактуру і колір, в порівнянні зі стіною. Тому будь-яка нерівність стає більш помітною. А якщо використовується ще й декоративна вставка, яка закриває паз в багеті, через який заводиться натяжне полотно, то нерівність ще більш стає видимою.

Тіньова натяжна стеля вирішує цю проблему кардинально. У неї відсутнє стикування полотна зі стіною. Залишається зазор шириною 6 мм. Візуально здається, що стеля ширяє в повітрі. Виглядає дуже свіжо і оригінально.

Конструкція тіньової натяжної стелі

Такий ефект ширяння досягається за рахунок особливої конструкції багетів, за допомогою яких натяжне полотно кріпиться до стін. В даний час існує три їх види:

Профіль EuroKraab

Профіль EuroKraab для тіньовій натяжній стелі

Їх розміри вказані на малюнку. Ефект ширяння досягається за рахунок того, що ребро профілю на якому розташований паз для фіксації натяжної полотна різко відхилене в сторону від стіни. Тобто полотно його закриває і робить для спостерігача знизу невидимим.

Сам профіль пофарбований в чорний колір, тому все, що вище цього ребра теж невидиме в густій тіні – між полотном і базовою стелею світла немає. Тому таку натяжну стелю і назвали тіньовою.

Профіль Euroflex

Профіль Euroflex для тіньовій натяжній стелі

Цей профіль має тільки один різновид - для кріплення на стіні. Сама конструкція трохи схожа на стіновий профіль EuroKraab.

Відміна:

Профіль Euroslot

Профіль Euroslot для теневого натяжного потолка

Призначений для тканинних натяжних стель. Його відмінності:

Переваги тіньової натяжної стелі

Головна перевага − бездоганний зовнішній вигляд навіть при нерівних стінах. Ніякий інший вид натяжних стель цього забезпечити не можуть. Іншими перевагами цього варіанту є:

  1. Свіжий, сучасний вигляд. Тіньових натяжних полотен в Україні ще дуже мало, тому виглядають вони ексклюзивно.
  2. Відсутність необхідності в декоративній вставці для маскування паза.
  3. Ціна тіньової натяжної стелі нижче, ніж у бесщилинному варіанту за рахунок меншої трудомісткості монтажу.
  4. Відмінна сполучуваність з 3D малюнками на стелі і стінах, а також з об'ємним рельєфом на них.
  5. Можливість заміни шпалер без зняття натяжної стелі. Звичайно, через зазор в 6 мм доведеться працювати в обмежених умовах, але це все одно буде швидше і дешевше, ніж зняття полотна.

Що може запропонувати компанія Nova Stelya

Ми почали одні з перших встановлювати тіньові натяжні стелі в Києві в містах і селищах області − Вишгород, Буча, Білогородка, Боярка і т.д. Працюємо з усіма видами профілів.

Наші фахівці можуть встановити, як однорівневу тіньову натяжну стелю, так і зробити її в складі багаторівневої конструкції. Одним з найбільш затребуваних варіантів є поєднання тіньової стелі з ширяючою. Для цього по периметру, в районі зазору ми встановлюємо світлодіодні стрічки. Тобто в денний час у вас буде тіньова ширяюча стеля, в нічний час – ширяюча стеля з ефектним світловим контуром по периметру. При бажанні ви зможете змінювати колір цього контуру.

Також ми виконуємо в тіньових стелях ніші для установки світильників. Наприклад, трекову систему, яка стала набирати популярність в житлових приміщеннях. Словом, фахівці Nova Stelya створять у вас над головою стильний, оригінальний простір, який буде прикрасою вашого інтер'єру.

Переваги компанії Nova Stelya

Nova Stelya почала однією з перших у Києві та області встановлювати тіньові натяжні стелі. Тому, завдяки накопиченому досвіду, наші фахівці пропонують цікаві варіанти, які максимально використовують можливості цього варіанту.

Своїм клієнтам ми гарантуємо:

  1. Якісне виконання робіт, відповідне столичному статусу. У Києві величезна конкуренція в сфері будівельних послуг, в т. ч. по установці натяжних стель. І вже той факт, що ми майже 10 років на цьому ринку красномовно говорить про затребуваність нашої компанії.
  2. Використання тільки екологічно безпечних матеріалів від відомих брендів. Вся наша продукція сертифікована. Гарантія на плівковий натяжна стеля − 12 років. З клієнтом укладаємо договір.
  3. Оперативність виконання робіт. Працюємо кількома монтажними бригадами і точно виконуємо терміни, записані в договорі. Зазвичай, замовлення виконується на 2-34 день. У разі складного проекту терміни збільшуються.
  4. Конкурентні ціни, що наочно видно після ознайомлення з нашим прайсом. Крім того, ми постійно проводимо різні акції, надаючи знижки на різні варіанти натяжної стелі, в т.ч. і тіньової.

Відповіді на найбільш поширені питання по тіньових натяжних стелях:

🤗 Яка ціна тіньової натяжної стелі?

У нашій компанії ціна становить від 250 грн/м2 для плівкового варіанту і від 700 грн/м2 для тканинного варіанту. Вона залежить від застосовуваних багетів і полотна. Плюс створення системи освітлення і т. д.

🤗 Чи герметична тіньова плівкова натяжна стеля?

Слід розуміти, що зазор між полотном і стіною лише зоровий. Вище, поза увагою полотно щільно примикає до стіни. Тому герметичність точно така ж, як і стандартного плівкового натяжної стелі. Іноді клієнти просять зробити стелю "дихаючою", щоб вирівнювався тиск по обидва боки натяжної полотна. Для цього ми використовуємо різновид профілю EuroKraab − AIRKRAAB. Він має отвори для вільної циркуляції повітря. В цьому випадку герметичності стелі не буде.

🤗 Ви встановлюєте тканинні тіньові натяжні стелі?

Так. Використовуємо профілі Euroslott і натяжні полотна відомих брендів − Clipso, Descor. Ціна - від 700 грн/м2.

🤗 Чи можна встановити тіньову натяжну стелю з криволінійним контуром?

Так, ми надрізаємо багет і згинаємо його в потрібний контур. Але це має сенс, якщо в приміщенні криволінійні стіни. Адже стеля повинна повторювати їх контур.

🤗 Яка втрата висоти приміщення при установці тіньової натяжної стелі?

Ця величина залежить від використовуваного профілю. Мінімальна втрата висоти складе 20 мм – для стельового профілю EuroKraab, максимальна − 44 мм при використанні профілю Euroflexy. Але втрата висоти може бути більше, якщо це буде дворівнева конструкція, буде створена ніша для світильників і т. д.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо