Натяжні стелі в Вишгороді

Вишгород – невелике затишне містечко, розташоване на березі Київського водосховища і всього за 1 км від столиці. Наша компанія Nova Stelya щотижня виконує в ньому один або кілька замовлень. Розповімо про особливості встановлення натяжних стель у Вишгороді.

Особливості натяжних стель у Вишгороді

Натяжні стелі в Вишгороді

Насамперед зазначимо, що у цьому місті підвищений відсоток багаторівневих натяжних стель. Пояснюється це тим, що у Вишгороді, як у дуже мальовничому місці на березі великої водойми, оточеної лісами багато будинків заможних українців.

У них висота кімнат вища за стандартну для квартир і досягає 3 і вище метра. Це дозволяє створювати багаторівневі натяжні конструкції, не створюючи дискомфорту через низькі стелі. Також у Вишгороді популярна натяжна стеля «Зоряне небо». Його замовляють у дитячі кімнати та іноді у спальні. Причому часто, "Зоряне небо" теж просять зробити в декількох рівнях.

Відносно багато замовлень натяжних стель з фотодруком. Найбільш популярні теми – небо з хмарами, пейзажі, морська тематика. Досить багато замовляють фотодрук із 3D малюнками. Нижче ми докладно розповімо про можливості компанії Nova Stelya у цьому питанні.

Не зменшується замовлень щодо встановлення ширяючих натяжних стель. Ми розуміємо наших клієнтів. За відносно невелику вартість отримуєш фантастичне видовище у себе над головою вечорами.

Почали з'являтися замовлення створення об'ємних стель. Знову ж таки, завдяки достатній висоті приміщення, так як така конструкція забирає не менше, чим багаторівнева натяжна стеля.

І, як завжди, не зменшується потік замовлень на звичайні однорівневі стелі, які Nova Stelya встановлює за ціною від 175 грн/м. Виходить бюджетно, але водночас красиво та практично. Тепер про всі ці стелі докладніше.

Ціна на натяжні стелі в Вишгороді за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2


Види натяжних стель

Але спочатку дозвольте розповісти про два принципово різні види натяжних стель, щоб ви легше змогли визначитися з вибором.

Натяжні стелі із ПВХ плівки

Як натяжне полотно використовується полівінілхлоридна плівка товщиною 0,19-0,35 мм. Ширина залежить від виробника. Європейські виробники зазвичай пропонують полотна шириною до 2 м, китайські – 3,5 м, але вже є й полотна до 5 м. Кріплення полотна виробляють до стіни за допомогою спеціальних профілів, які заздалегідь за допомогою шурупів стикуються зі стінами. Полотно криється таким чином, що потрібного розміру для монтажу воно досягає при нагріванні будівельним феном або тепловою гарматою до 700С. Воно розширюється і у такому стані фіксується в профілях. Після остигання полотно прагне стиснутись і таким чином виробляється його натяг.

Переваги ПВХ натяжного полотна:

 1. Доступна ціна – від 175 грн/м2 (в компанії Nova Stelya).
 2. Великий вибір колірних рішень – у Nova Stelya вам запропонують полотна понад 150 кольорів та відтінків. Різноманітність можна збільшити шляхом створення багатобарвних полотен шляхом з'єднання декількох різнокольорових частин шляхом зварювання. При цьому зварний шов має товщину не більше 0,8 мм та його на стику кольорів практично не видно. Конфігурація стику може бути будь-яка, а не лише прямолінійна. Часто замовляють полотна у вигляді малюнка інь та янь. Популярний овал – полотно, припустимо блакитного кольору, вклеюється у виріз полотна білого кольору і т.д.
 3. Велика кількість фактур – матова, глянсова, сатинова, під велюр, шкіру, тканина, дерево, металік і т. д. Найбільш популярні:
  • матова фактура – нагадує зовні ідеально відштукатурену поверхню, на неї добре лягає фотодрук і така фактура є універсальною – доречною у будь-якому приміщенні;
  • глянсова фактура – завдяки лакованій поверхні нагадує дзеркало, чудово відбиває світло та інтер'єр, візуально розширює простір, освітлює кімнату;
  • сатинова фактура – нагадує сатин, за відбивною здатністю поступається глянсовій поверхні, але має перламутровий ефект – має різні відтінки залежно від кута падіння світлових променів.
 4. Довговічність – ПВХ натяжна стеля може служити 15-20 років, не втрачаючи своєї привабливості, не темніше і не вигоряючи на сонці.
 5. Герметичність – ПВХ плівка не пропускає воду, тому сусід зверху вас не затопить (при правильному монтажі).
 6. Висока міцність – ПВХ плівка, залежно від товщини, витримує до 100 кг/м2.
 7. ПВХ плівка водостійка і може застосовуватися у ваннах та кухнях.
 8. Швидкий та чистий монтаж. Майстри Nova Stelya однорівневу стелю площею до 25 м2 встановлюють за 2-3 години. При цьому, оскільки не використовується вода, бруду ніякого немає. Кріплення профілів до стіни проводиться перфораторами з пелисборниками. Для монтажу немає необхідності виносити меблі, достатньо забезпечити доступ до стін.
 9. Натяжна стеля чудово маскує будь-яку проводку на стелі. Тому, якщо ви захочете встановити додаткові світильники, немає потреби штробити бетон, щоб сховати дроти.
 10. Простота догляду. ПВХ плівку можна пилоосоїти (не торкаючись щіткою плівки), протирати вологою ганчіркою і використовувати миючі засоби (без абразивних частинок і речовин, що містять хлор). ПВХ натяжна стеля ідеально підходить для кухонь.

Зазначимо і недоліки натяжної стелі із ПВХ плівки:

Тканинні натяжні стелі

Виконуються з поліестерової тканини, просоченої поліуретаном. Має багатошарову структуру. Випускаються завширшки до 5,4 м.

Переваги:

 1. Аристократичний шляхетний вигляд.
 2. Висока міцність, випадково проткнути або нарізати дуже складно.
 3. Висока довговічність – 25-30 років.
 4. Не бояться низьких температур, можуть експлуатуватись при температурах до мінус 450С.
 5. Зважаючи на складність виготовлення на ринку значно менше підробок, ніж у ПВХ натяжних стель, отже, менший ризик встановити екологічно небезпечну продукцію.
 6. Під час монтажу не потрібно нагрівання.

Недоліки:

 1. Висока ціна. Компанія Nova Stelya пропонує тканинні натяжні стелі за ціною від 650 грн/м2. Це найвигідніша пропозиція на ринку Києва та області.
 2. Обмежений вибір за кольором та фактурою – приблизно 15 кольорів та відтінків і одна фактура – матова.
 3. Тканинне полотно не є абсолютно герметичним. Але все ж таки воду значно затримає. Потоками вона стікати не буде. Але є небезпека в іншому. Тканина практично не тягнеться на відміну від плівки. Тому при навантаженні виникають на профілі значні зусилля, що відривають, які можуть їх вирвати зі стіни.
 4. Тканина не зварюється, тому для встановлення такої натяжної стелі в широких приміщеннях потрібне створення проміжної опори – встановлення профілів із кріпленням до справжньої стелі.
 5. Більшість тканинних натяжних стель немає високої водостійкості, тому установка їх у вологих приміщеннях небажана. Хоча є спеціальні тканинні полотна для басейнів, саун тощо.
 6. Проблеми прибирання. Через шорстку поверхню можливе лише обробка пилососом.

Опис найбільш популярних натяжних стель, які встановлюються у Вишгороді

Коротко опишемо найпопулярніші конструкції натяжних стель у Вишгороді.

Однорівнева ПВХ натяжна стеля

Найчастіше замовляють полотна різних відтінків білого та бежевого кольору. Для кухонь можуть використовувати світлі тони блакитного та салатового кольору.

Часто замовляють двоколірні полотна для кухонь для зорового зонування простору. Нерідко використовується фотодрук – у кухнях, ванних кімнатах та спальнях. Практично завжди замовляють встановлення додаткових світильників.

Стелі з фотодруком

У кухнях замовляють малюнки з натюрмортами або краєвидами, у ванних кімнатах – морські краєвиди, у спальнях – флористика, абстрактні візерунки, у дитячих – казкові та мультяшні герої. Популярні фотодрук 3D малюнків.

Ширяюча стеля

Зоровий ефект ширяння досягається завдяки використанню стрічкових світлодіодних світильників. Вони встановлюються у профілі для кріплення натяжного полотна. Для цього там виконується під них паз. Конструкція профілю така, що полотно закриває цей паз або закривається напівпрозорою вставкою, тому вдень світильники не видно. Увечері, при їх включенні, світло маскує стик полотна до стіни і здається, що стеля ширяє в повітрі. Дуже гарне видовище!

Загальним випадком ширяючої стелі, є ширяючі лінії. У них профіль зі стрічковим світильником встановлюється у будь-якому місці стелі. Він може бути як прямий, так і криволінійний, аж до кільцевих або овальних. Такі профілі кріпляться до справжньої стелі і в них передбачено кріплення полотна з обох боків.

Тіньова стеля

Тут також досягається ефект ширяння, але тільки вдень. Для цього використовуються профілі, в яких їх стик зі стіною розташований вище ніж стик профілю з полотном. Тому перший стик знаходиться в тіні полотна і людині не видно. Тому здається, що стеля висить у повітрі. Також компанія Nova Stelya може запропонувати проект, який буде поєднувати в собі ширяючу і тіньову стелю.

Багаторівневі натяжні стелі у Вишгороді

Для цього використовуються спеціальні профілі, що дозволяють кріплення кількох полотен різних рівнях. Найчастіше замовляють дворівневі натяжні стелі. Втрата висоти приміщення становить 9-15 см.

При використанні багаторівневих конструкцій (три і більше рівня) втрата висоти може сягати 30 см. Ось чому ми рекомендуємо такі стелі встановлювати в приміщеннях з висотою вище стандартної. Але якщо у вас є можливість – замовте їх, фантастичну красу гарантуємо!

Наші дизайнери мають великий досвід у створенні подібних конструкцій, поєднуючи різні кольори, фактури, вміло використовуючи точкові та стрічкові світильники вони створять те, що довгі роки радуватиме вас і ваших гостей.

Дворівнева натяжна стеля необхідна щоб отримати справжній 3D малюнок, а не псевдооб'ємний, про який ми писали вище. У тому ілюзія обсягу створюється шляхом малювання перспективи, тіні, а також потрібного поєднання темних та світлих тонів. І ілюзія обсягу виникає лише за погляду лише з певної точки. Як правило, такі малюнки розташовують так, щоб ця точка була біля входу до приміщення. Справжній 3D малюнок позбавлений такого недоліку. Ілюзія обсягу досягатиметься у будь-якій точці кімнати.

Для цього нижнє полотно виконується прозорим і на нього наносяться деталі малюнка, які повинні бути розташовані ближче до спостерігача. Наприклад, якщо це рисунок морського дна, то на прозорому полотні малюють рибок. Верхнє полотно має матову фактуру і на ньому відтворюється решта малюнку. При накладанні цих полотен ви отримуєте 3D зображення. Додайте сюди професійно виконане підсвічування і ви зрозумієте, що така кімната буде справжньою окрасою вашого будинку.

Різновидом дворівневих натяжних стель є apply або різьблені стелі. У них на нижньому полотні виконані вирізи різної форми – квадрати, круги, овали, зірочки і т. д. Верхнє полотно береться іншого кольору. За її накладення вирізи чітко проступають. Ми пропонуємо також apply стелі з 3D малюнками – ці вирізи мають різну щільність, де частіше, де рідше і в результаті виникає ілюзія западини або виступу.

Об'ємні стелі

У цих стелях вже ніяких ілюзій обсягу немає, а є реальний обсяг. Досягається він за допомогою гіпсокартонних вставок, які кріпляться до справжньої стелі. Облягаючи їх, натяжне полотно набуває об'єму, враження від якого посилюється малюнком на ньому. Як і для багаторівневих конструкцій, для таких натяжних стель потрібні високі приміщення.

Що заважає вам встановити натяжні стелі у Вишгороді?

За великим рахунком три фактори:

 1. Незнання про натяжні стелі. Цією статтею ми сподіваємося, цей фактор ми усунули.
 2. Міф про те, що натяжна стеля – це дорого. Натяжна стеля дійсно виходить дорожче, ніж побілка або обклеювання шпалерами стелі. Але слід враховувати:
  • натяжна стеля служить у 2-3 рази довше, тому вартість побілки або шпалер ви множите на 2 або три і на стільки ж множте пошарпаність ваших нервів цими ремонтами;
  • за бажання встановити додаткові світильники на стелі, вам доведеться штробити його, а це витрати, при натяжній стелі цього робити не потрібно;
  • підвісна стеля або обробка його плиткою коштують дорожче натяжної стелі;
  • компанія Nova Stelya пропонує безвідсоткову розстрочку, щоб ви мали таку красу, як натяжна стеля.
 3. Міф про те, що натяжна стеля – це небезпечно. Він небезпечний лише в тому випадку, якщо натяжне полотно виготовлене з порушенням технології. Як правило, таку продукцію виробляють маловідомі бренди або взагалі безіменні, що випускають підроблену продукцію відомих брендів. Компанія Nova Stelya працює лише з перевіреними постачальниками і на всі свої натяжні стелі має сертифікати відповідності. Наші стелі безпечні!

Сподіваємось, що ми розвіяли ваші страхи та незнання про натяжні стелі.

Переваги компанії Nova Stelya

 1. Ми вже стали відомим брендом із встановлення натяжних стель у Києві та області. Ми вже понад 10 років працюємо у Бучі, Броварах, Борисполі, Борщагові, Боярці, Вишневому, Вишгороді, Ірпені та інших містах області.
 2. За спиною наших майстрів уже тисячі успішно виконаних проектів. Ми встановлюємо натяжні стелі будь-якої складності на будь-яких об'єктах – від приватних квартир до престижних офісів, торгових та розважальних центрів.
 3. Виконуємо роботи у стислий термін, оскільки працюємо кількома бригадами.
 4. Більшість пропонованих натяжних полотен у нас є на складі, тож чекати з привозу не доведеться.
 5. На всі свої натяжні стелі даємо офіційну гарантію 12 років.
 6. У нас один із найкращих прайсів серед подібних компаній, що працюють у Києві.
 7. Пропонуємо безвідсоткову розстрочку на строк до 6 місяців.
 8. Працюємо за європейськими стандартами:
  • використовуємо для роботи теплової гармати газові вибухобезпечні композитні балони;
  • використовуємо перфоратори з пилозбірниками;
  • пунктуально дотримуємось усіх пунктів договору.
 9. Усі наші натяжні стелі мають сертифікати відповідності.

Якщо ви збираєтеся робити ремонт і вас зацікавили натяжні стелі, зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей, безкоштовно викличте нашого замірника, дізнайтеся, скільки це буде коштувати і при необхідності оформіть безвідсоткову розстрочку. Натяжні стелі від Nova Stelya – це просто та доступно!

Відповіді на запитання

🤗 Ціни на натяжні стелі у Вишгороді та Києві відрізняються?

На одну і ту ж натяжну стелю ціна буде однакова. Геолокація на ціну не впливає.

🤗 Скільки чекати на виконання замовлення у Вишгороді?

Зазвичай трохи більше 2-3 днів. Але якщо ви замовляєте складний проект, що вимагає підготовки – дизайн проект для багаторівневої натяжної стелі, стелі з фотодруком і т.д., то цей термін буде збільшено. Звертаємо вашу увагу, що для Києва та Вишгорода терміни очікування однакові.

🤗 Чи є у вас знижки на натяжні стелі у Вишгороді?

Так. По-перше, залежить від обсягу робіт. При великому обсязі надається знижка, конкретний розмір обговорюється індивідуально. По-друге, у нас часто відбуваються різні акції на ті чи інші натяжні стелі. Або окремих груп населення.

🤗 Якщо натяжна стеля порвалася, що робити?

Негайно звернутись до нас. Наші фахівці мають великий досвід ремонту натяжних стель після проколів та заливання водою. Самостійно щось робити не рекомендуємо. Можна лише посилити ситуацію.

🤗 Ви можете встановити натяжну стелю на лоджії?

Так. Але звертаємо вашу увагу, що якщо лоджія не опалювана, то це може бути тільки натяжна стеля.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо