Натяжні стелі в Вишневому

Натяжні стелі в Вишневому

Ще недавно Вишневе вважався яскравим прикладом спадщини радянської епохи. Тут немає яскравих пам'яток архітектури або величезних зелених зон. Але сьогодні саме Вишневе вважається найперспективнішим містом-сателітом Києва. Тут будуються нові житлові комплекси, дуже швидко розвивається інфраструктура. Якщо раніше, щоб навіть просто випити в кафе каву, потрібно було їхати до столиці, то сьогодні в місті безліч затишних закладів. Поліпшується ситуація із дитячими садками, школами.

За бажання до Софіївки Борщагівки у Києві з Вишневого можна дійти пішки, до найближчих гілок метро доїхати за 20 хвилин маршруткою, а машиною ще швидше. Не дивно, що майже всі жителі Вишневого працюють у Києві, а багато киян всерйоз замислюються про переїзд у Вишневе.

Так як містечко не балує своїх мешканців красою, створювати затишок та оригінальні дизайнерські рішення потрібно у своїх квартирах та будинках. У цьому найкращим помічником стане компанія Nova Stelya. Ми вже понад 10 років встановлюємо натяжні стелі у Вишневому. За цей час нам доводилося працювати на різних об'єктах та вирішувати різні завдання, але результат завжди був чудовим.

Щоб встановити натяжну стелю у Вишневому, потрібно розуміти, з яких видів цієї обробки доведеться вибирати і як правильно вибрати компанію установника.

Ціна на натяжні стелі в Вишневому за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2


Що таке натяжна стеля і як її встановлюють?

Натяжна стеля стала відомою в Європі ще в середині 50-х років минулого століття. Вже через 10 років вона стала досить популярною у будинках багатих європейців. Ще трохи пізніше вдосконалення технологій дозволило зробити полотна доступнішими, і натяжні стелі почали з'являтися в різних будинках по всій Європі. В Україні цей вид обробки пройшов той самий шлях. Спочатку їх могли дозволити лише заможні громадяни, потім середній клас. Сьогодні встановити натяжну стелю в Києві та області від компанії Nova Stelya може собі дозволити будь-яка родина.

Натяжна стеля – це конструкція, яка складається з багетів-напрямних, кріпильних елементів та полотна. Від завдань, які стоять перед установниками, виду конструкції та самого полотна, залежить тривалість, складність та вартість монтажу.

Установка натяжної стелі поетапно виглядає так:

  1. Фахівець на об'єкті робить всі необхідні вимірювання, з'ясовує кількість точок освітлення на полотні стелі.
  2. Дизайнер розробляє проект, який відповідає всім вимогам замовника.
  3. Готовий матеріал (відміряний та попередньо розкроєний у цеху, при потребі на нього одразу наноситься зображення) та комплектуючі у потрібній кількості привозяться на об'єкт разом з усім необхідним обладнанням. Компанія Nova Stely використовує лише безпечні теплові гармати та обладнання.
  4. Розмічають поверхню та встановлюють профілі.
  5. ПВХ полотно потрібно попередньо нагріти за допомогою спеціальної гармати, тканина монтується без нагрівання.
  6. Полотно кріпиться за допомогою спеціальних деталей на напрямні по кутах.
  7. Потім продовжують кріпити по периметру, при цьому плівку ПВХ потрібно постійно нагрівати, щоб забезпечити її максимальну еластичність.

Процес здається дуже легким та зрозумілим. Насправді без навичок, знання нюансів роботи з матеріалом та обладнанням упоратися із завданням неможливо. Більше того, можна так пошкодити полотно, що навіть професіонал найвищої кваліфікації не зможе виправити ситуацію.

Весь процес у стандартному квадратному чи прямокутному приміщенні, площею до 20 м квадратних з одним світильником та без зайвих комунікація займає максимум 4 години.

Чим складніша конструкція, тим вища кваліфікація вимагається від установника і тим більше часу займає установка. Фахівці нашої компанії стандартну ПВХ стелю можуть встановити за 2-2,5 години. Також на швидкість встановлення впливає матеріал виготовлення полотна.

Які види натяжних стель бувають за матеріалом виготовлення полотна?

Пояснюючи те, як відбувається монтаж натяжної стелі, ми неодноразово згадували різні види полотен, а саме тканини та ПВХ. Зараз розповімо, у чому відмінності між ними та опишемо переваги та недоліки кожного.

Тканинне полотно для натяжної стелі

Полотно називається тканинним, тому що матеріал за текстурою та зовнішнім виглядом, а також методом виготовлення нагадує текстиль. Це нитки поліестеру з поліпропіленовим просоченням, переплетені таким чином, що за фактурою нагадують тканину. Завдяки своєму складу та способу виготовлення матеріал набув безліч переваг:

При такій масі переваг, знати недоліки тканинних полотен все ж таки варто. Деякі їх істотно впливають вибір цього матеріалу для конкретних приміщень.

Тканинне полотно – це розкішне покриття, яке надає будь-якому інтер'єру досконалого вигляду. Його ціна вища, ніж плівкового аналога. Тому якщо вам потрібний більш дешевий, але не менш якісний варіант обробки верхньої частини кімнати, радимо звернути увагу на інший матеріал виготовлення полотен – ПВХ.

ПВХ полотна для натяжних стель

Полівінілхлорид – універсальний матеріал, з якого виготовляють безліч речей для щоденного використання. Для полотен натяжної стелі його головна перевага в тому, що при нагріванні еластичність матеріалу значно підвищується, тому його можна розтягнути до необхідних розмірів. Після остигання полотно стягується, тому поверхня стелі стає ідеально рівною та гладкою. Фахівець повинен вміти розрахувати, який саме шматок викроїти для кожного конкретного приміщення та розуміти, наскільки його можна нагріти при встановленні, щоб не пошкодити полотно.

Завдяки своїм якостям ПВХ-полотно має дивовижні властивості, які зумовлюють його основні переваги:

Враховуючи всі ці переваги, складно знайти більш зручний, практичний і недорогий спосіб обробки стелі. А якщо говорити про дизайн, то ПВХ-полотну взагалі немає рівних. Розкажемо про текстури, щоб зрозуміти, у чому перевага різноманітності дизайнів.

Матова, глянцева та сатинова фактура натяжної стелі – як вибрати

Полотно може бути матовим, як тканинне, блискучим і відбиваючим, як дзеркало або перламутровим і благородним, як сатин. Щоб правильно вибрати текстуру у певне приміщення, потрібно знати, в яких інтер'єрах полотно виглядає краще за все.

Матова натяжна стеля в інтер'єрі

Ми вже говорили про те, що за своєю текстурою матове натяжне полотно схоже на тканинне, тобто воно може стати недорогим його аналогом. Звичайно, за своїми характеристиками воно дуже поступається дорожчому матеріалу, але зовні вони дуже схожі. Тому матове натяжне полотно можна використовувати в різних стилях і дизайнах.

Дуже добре виглядає благородний матовий вигляд у класичних інтер'єрах. Таке покриття нагадує якісне традиційне оздоблення, тому не надто привертає до себе увагу і не відволікає від розкішного оформлення.

Не менш ефектно виглядають матові полотна і в інших стилях. Наприклад, мінімалізм – це стиль, який передбачає мінімум декору та стриманість у всьому. Саме такими характеристики має матове полотно натяжної стелі. У кантрі та провансі можна використовувати ідеальне поєднання матової поверхні стелі з натуральними матеріалами – деревом, каменем, текстилем.

Якщо дизайнер хоче або перед ним стоїть таке завдання, то матова стеля він зможе вписати в будь-який інтер'єр, граючи його кольорами та відтінками і навіть комбінуючи їх.

Глянцева натяжна стеля в інтер'єрі

Глянець – це особлива фактура полотна. Через блиск і відбиваючу здатність деякі клієнти нашої компанії намагалися його уникати. Але наші фахівці переконані, в деякі інтер'єри та приміщення жодна фактура не підходить більше, ніж глянцева.

Глянець відбиває світло – і це його основна особливість, яку можна дуже грамотно та успішно використати. У кімнатах, де занадто темно навіть у сонячний день, поверхня, що відбиває, відіграє роль додаткового освітлення. Саме так, адже вона здатна відбивати та примножувати сонячні промені, роблячи кімнату світлішою, просторішою, комфортнішою.

Поверхні, що відбивають, візуально збільшують простір. Цей прийом добре відомий, тому дизайнери використовують дзеркала, скляні дверцята шаф. Хіба могли фахівці не користуватися такою властивістю глянсового полотна. За допомогою цільної глянсової стелі або вставок такого полотна можна коригувати простір, якщо потрібно звузити та подовжити, а якщо потрібно розширити та зробити коротшим.

Що стосується стилів, то «рідним» для глянсової поверхні вважається хай-тек. Але й інші інтер'єри, навіть класичні, грамотний дизайнер може вписати при необхідності вставки з глянсових полотен.

Крім таких радикально протилежних поверхонь як матова та глянсова, існує ще одна – сатинова.

Сатинові натяжні стелі у Вишневому

Сатинова поверхня дуже цікава за своєю фактурою. Вона має блиск, але м'якший і тьмяніший, ніж глянець, і зовсім не відбиває, як матова. Тому сатин часто називають «золотою серединою» у фактурах полотен натяжних стель.

Сатинова текстура чудово виглядає майже в будь-яких стилях. Вона чарівна там, де потрібна розкіш – наприклад, бароко чи бохо. Її можна використовувати в хай-теку, неокласиці, модерні і навіть в еклектиці.

Перевага цієї фактури тому, що її легкі перламутровий відлив по-різному виглядає в різних інтер'єрах. Десь він привертає увагу, десь підкреслює основні елементи стилю, десь стає ідеальним тлом та доповненням.

Дизайнери компанії Nova Stelya вміють і люблять працювати з цією фактурою, оскільки вона дає величезний простір для втілення дизайнерських ідей.

Ви можете переглянути фото в нашому портфоліо, зв'язатися зі спеціалістами та з їх допомогою підібрати ідеальну фактуру ПВХ-полотна для свого приміщення, чи то кімната, офіс чи зал ресторану.

Оригінальні ефекти та складні натяжні стелі у Вишневому

Фактури та кольори полотен – це не всі інструменти, які можуть використовувати дизайнери у своїй роботі. Технології виготовлення та встановлення конструкцій сильно розвинулися останнім часом, тому фахівці з оформлення інтер'єрів компанії Nova Stelya можуть запропонувати своїм клієнтам дуже цікаві варіанти на вибір.

Фотодрук, об'ємні зображення техніка Apply

Це ціла група ефектів, яка користується величезною популярністю у наших клієнтів. Розглянемо техніки від найпростішої до складнішої.

Фотодрук

Нанесення на полотно зображення називається друком на полотны натяжної стелі. На будь-який вид полотна можна нанести будь-який малюнок кількома техніками. Найчастіше використовуються екосольвентні чорнила, які є більш сучасним і досконалим варіантом сольвентних аналогів. Які зображення найчастіше наносять на стелю:

У каталозі компанії Nova Stelya представлені тисячі малюнків, кожен із яких ми можемо легко нанести на полотно.

Об'ємні зображення

Цей ефект ділиться на 3D малюнки та псевдо об'ємні зображення. Вони різні за складністю виконання, але виглядають розкішно:

Крім малюнків на полотнах може використовуватися аплікація та вирізання.

Техніка Apply

Для неї також використовуються два полотна, але обидва кольорові, можуть бути різної фактури і кріпляться на малій відстані один від одного. При цьому на нижньому полотні вирізається візерунок. Після встановлення стеля виглядає дуже ефектно, верхнє полотно, яке відрізняється за кольором, видніється через прорізи на нижньому рівні.

Це далеко не всі ефекти, які можуть запропонувати вам наші дизайнери.

Зоряне небо чи хмари

Це дивовижні ефекти, які можна використовувати разом чи окремо. Небо з хмарами – це просто повна задрук всього полотна зображенням неба у сонячний день та пухнастих хмар на його тлі.

Зоряне небо – це складений ефект, створення якого використовується додаткове устаткування. Суть у тому, що при включенні цього обладнання на стелі з'являються зірки. У найпростішому варіанті – це просто розсип крапок, що світяться на темному тлі. У найскладнішому зірки можуть мерехтіти, можуть вибухати наднові та йти метеоритний дощ.

Якщо поєднати ці ефекти, то вдень за будь-якої погоди чудовий настрій вам даруватиме сонячний день, а вночі романтику та таємничість зоряне небо.

Тіньова та багаторівнева натяжна стеля

При встановленні традиційної однорівневої натяжної стелі між полотном і стіною утворюється щілина, яку потім потрібно прикрити декоративною стрічкою. З цим елементом іноді виникають проблеми, тому що складно підібрати стрічку в тон. Тіньова стеля ще називають безщілинною. Це технологія, за якої щілина конструктивно утворюється, але вона прикривається самим полотном, тому виглядає дуже акуратно та стильно. Така технологія може використовуватися і в однорівневих, і багаторівневих стелях.

Багаторівневі стелі – це складні конструкції, в які можуть входити не тільки напрямні, елементи кріплення і полотно, але і гіпсокартонні вставки, світлодіодні стрічки. На них наноситься друк, використовуються ефекти зоряного неба та неба з хмарами.

Про стелі з кількома рівнями можна розповідати довго та із задоволенням. Краще зайдіть у галерею наших робіт та подивіться, які проекти були розроблені та реалізовані фахівцями компанії Nova Stelya.

Окрім різноманітності виконуваних робіт, наша компанія має інші істотні переваги перед конкурентами.

Переваги компанії Nova Stelya:

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете зробити заявку на виїзд фахівця із замірів, телефонуйте нашим менеджерам або заповніть форму на сайті.

Часті питання та відповіді

🤗 Які модні натяжні стелі цього року?

Цього року тренд у дизайні інтер'єрів це ширяючі натяжні стелі та лінії. Також не менш популярні тіньові стелі з оригінальним підсвічуванням. Але безперечним лідером уже кілька років залишаються зоряне небо та фотодрук.

🤗 Чи складно доглядати за ПВХ натяжними стелями?

Покриття потребує мінімального догляду. Іноді з нього потрібно м'якою сухою ганчіркою прати пил. Декілька разів на рік варто освіжити полотно за допомогою м'якого мильного розчину. Сильні забруднення, наприклад, на кухні або від піни у ванній кімнаті, можна змити за допомогою спеціального засобу.

🤗 Скільки займає монтаж натяжних стель у Вишневому?

В області монтаж стель стандартної конструкції займає не більше трьох годин, як і столиці. Затримка може статися через необхідність транспортування обладнання та матеріалів.

🤗 Чи можна замовити встановлення натяжних стель одразу у всій квартирі у Вмшневому?

Можна навіть потрібно, тому що це обійдеться вам дешевше, ніж у кожну кімнату окремо викликати майстрів. При необхідності ви можете оформити розстрочку на оплату робіт.

🤗 Чи виїжджають ваші майстри ліквідувати наслідки затоплення?

Так, якщо це наш гарантійний випадок, виїзд майстрів буде безкоштовним. Також ви можете зателефонувати до компанії Nova Stelya, якщо вас затопили, а компанія установник не хоче ліквідувати наслідки. Наші майстри вирішать проблему, але у цьому випадку виклик буде платним.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо