Натяжні стелі в туалеті: цікаві рішення дизайну та практичні переваги

Дизайнерським ремонтом у туалеті хизуватися якось не прийнято. Варто купити новий диван у вітальню або встановити натяжні стелі у передпокої, господарі скликають на чай сусідів, друзів, щоб похвалитися. Але навряд чи хтось із вас хоч раз у житті отримував запрошення на кшталт «приходь подивитися, яку натяжну стелю я в туалеті встановив». Але приділяти увагу вбиральні потрібно не менше, а іноді навіть більше, ніж іншим «місцям громадського користування» у квартирі. Після кухні туалет найбільш відвідуване місце в будинку, тому тут на перший план у багатьох виходить практичність і зручність, а потім вже дизайн і стиль. Фахівці компанії Nova Stelya запевняють, що практичне, може бути красивим, а стильне функціональним, тому не потрібно робити складний вибір, потрібно просто встановити натяжну стелю в туалеті.

Натяжна стеля у маленькому туалеті

Маленьке приміщення санвузла обмежує застосування дизайнерських прийомів. Найчастіше господарі квартири особливо не дбають про складні рішення, і роблять туалет у світлих тонах, а простіше кажучи, білим. Але натяжна стеля настільки універсальна обробка, що навіть звичайну білу вбиральню дає можливість зробити оригінальною та цікавою. Наведемо приклади кількох прийомів, які використовують наші дизайнери, коли перед ними стоїть завдання урізноманітнити інтер'єр білого санвузла:

Як бачимо, навіть у стандартному білому туалеті, де вже зроблено ремонт, можна до невпізнанності перетворити інтер'єр недорого і швидко.

Варіанти натяжних стель у туалеті середніх розмірів

Тут можна використовувати різні варіації і поєднання. У таких туалетах, крім унітазу, встановлюють ще й раковину умивальника. Ці зони можна розділити чи об'єднати.

Двоколірна стеля

Дизайнери часто роблять цікаве перенесення кольору зі стелі на стіну і потім підлогу. У маленькому просторі такий декор проглядається погано, а в приміщенні середніх розмірів добре помітний.

Для такого інтер'єру знадобиться зробити двоколірну натяжну стелю. Наші фахівці розкриють матеріал за розмірами, зроблять вставку та з'єднають її з основним полотном спаюванням. Шов після такого з'єднання майже непомітний. Тому полотно виглядає цілісним та дуже оригінальним.

Нанесення на полотно

Нанесення на стелю — ще один прийом. Можна вибрати гарний квітковий орнамент, підібрати в тон малюнку аксесуари, рушники, килимки. Стеля буде не просто прикрасою, а елементом, що задає тему всьому інтер'єру.

На стелю можна наносити різні малюнки. Любителі креативу наносять вид на хмарочоси знизу. Складається повне враження, що унітаз стоїть не в окремому приміщенні, а на вулиці, наприклад, у Нью-Йорку.

Можна вибрати зображення чистого неба, можна хмари, крони дерев – все, що подобається та хочеться. Малюнок на стелі є самодостатнім елементом інтер'єру, тому його можна не «підтримувати» аксесуарами в нижній частині кімнати.

Туалет у сучасному стилі

У поняття «сучасний стиль», якщо йдеться про туалет, входять усі напрямки цієї групи: модерн, хай-тек, мінімалізм, лофт. Розміри навіть середнього туалету не дозволяють повною мірою надати інтер'єру рис, характерних для кожного напрямку, тому можна об'єднати їх в один дизайн.

Для таких стилів підійдуть стеля із блискучими поверхнями. Глянець, сатин, металік, з блисками, перламутр – ці стелі у світлих тонах, включаючи сірий, добре вписуються у загальну концепцію. Але у разі середнього приміщення обійтися просто декількома деталями підтримки стилю не вийде. Потрібно підбирати відповідну за кольором та формою сантехніку.

Складно говорити про інші групи стилів, коли йдеться про туалет. Класичні, історичні та етно напрямки формуються деталями, меблями, текстилем, їх повною мірою втілити у санвузлі не вийде. Інша річ якщо туалет поєднаний з ванною і має велику площу.

Натяжні стелі в суміщеному санвузлі

Хтось вважає, що суміщений санвузол – це незручно, хтось навпаки об'єднує вбиральню з ванною, щоб збільшити площу приміщення. У будь-якому випадку такий туалет має велику площу, а значить і більше можливостей реалізації цікавих дизайнерських ідей.

У поєднаному санвузлі є два варіанти оформлення простору: чіткий розподіл на зону ванни та туалету та поєднання цих зон загальною ідеєю. Розглянемо кожен із них окремо.

Поділ суміщеного санвузла на зони

Найпростіше розділити простір кольором. Можна зробити це радикально, якщо дозволяє розміщення сантехніки у кімнаті. Наприклад, чітко між зоною ванни та туалету провести уявну лінію, по одну сторону якої буде один колір, по іншу інший. Найчастіше цей варіант можна зустріти в чорно-білому виконанні, сантехніку цих кольорів знайти найпростіше. Але деякі оригінали спочатку знаходять кольорові унітази та ванні, а потім вже під них підбирають оздоблення, у тому числі колір полотна натяжної стелі.

Може бути часткове поділ кольором. Наприклад, вся сантехніка, аксесуари, меблі та текстиль білі, а стіни та стеля підбираються різних кольорів і ділять простір на частини, або рівні, чи ні. Для такого зонування не важливо, як розміщена сантехніка. Головне, щоб колір натяжного полотна наближався до кольору стін. Полотно може бути будь-якої текстури, від класичного матового до екстравагантної шкіри, головне – оригінальність ідеї.

Об'єднання простору в поєднаному санвузлі за допомогою натяжних стель

У цьому випадку можна використовувати всі прийоми, які ми описували для ванних кімнат, маленьких та середніх вбиралень. При об'єднанні зон натяжна стеля відіграє ключову роль, тому що саме верхня частина кімнати, в цьому випадку, основна частина дизайну. Для об'єднання можна використовувати різні прийоми - нанесення, стеля, що парить, ширяючі лінії. Головне, щоб простір виглядав закінченим та гармонійним. Якщо вас цікавить відповідь на питання, чи варто встановлювати натяжну стелю в туалеті взагалі, якщо естетична сторона не така важлива, то наведемо переконливі аргументи на користь практичності такої обробки.

Практичні переваги натяжних стель

Тепер у вас не повинно бути сумнівів, чи варто встановлювати натяжні стелі у туалеті. А якщо залишилися питання, то фахівці компанії Nova Stelya можуть відповісти на них зараз.

Питання та відповіді

🤗 Чи можна встановлювати у туалеті тканинні натяжні стелі?

Можна, можливо. В туалеті вологість не така висока, як, наприклад, у ванній і немає такої серйозної загрози забруднення, як на кухні, тому натяжні стелі з тканинним полотном можна використовувати в туалеті.

🤗 Скільки коштує установка натяжної стелі у туалеті?

Недорого. Площа приміщення тут невелика, єдине, що може зробити установку дорожчою, наявність великої кількості труб та використання ефектів. Скільки точно коштує встановлення натяжної стелі в туалеті, можуть порахувати наші менеджери у кожному окремому випадку.

🤗 Ви можете встановити натяжну стелю тільки в туалеті?

Можемо, компанія Nova Stelya встановлює стелі в будь-яких за розмірами та умовами приміщеннях. Єдине, на що ми звертаємо увагу клієнтів, що у нас існує мінімальна сума замовлення, як і всі інші компанії з монтажу натяжних стель. Тому якщо вартість установки з матеріалами вийде менше за цю суму, вам доведеться її заплатити.

🤗 Яку фактуру стелі краще обрати для туалету?

Будь-яку, у санвузлі немає обмежень. Якщо дизайн приміщення має якусь концепцію чи стиль, потрібно підбирати полотно під нього. Якщо ні, то тільки за власними уподобаннями.

🤗 Чи можна встановити натяжні стелі у суміщеному санвузлі?

Можна, але віддати перевагу в цьому випадку потрібно ПВХ полотнам. Якщо приміщення велике і його можна розділити на зони, то в частині туалету можна встановити тканинне полотно, а в зоні ванної ПВХ. Таке рішення буде більш практичним за простотою догляду та умовами експлуатації.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо