Натяжні стелі Teqtum (Тектум)

Натяжні стелі Teqtum

ПВХ натяжні стелі в Україні більш популярні, ніж їхні колеги з тканини. Причин дещо – доступніші ціни, ширший вибір кольорів та відтінків, простіше догляд, герметичні у разі заливання квартири зверху.

Але ПВХ стелі мають один великий недолік, який з кожним роком стає, все більш значущим. Вони менш екологічні, ніж стелі з тканини. Погодьтеся, повісити над головою матеріал, який виділяє фенол та іншу небезпечну хімію нікому не хочеться. Ця проблема ускладнюється тим, що на українському ринку є багато фальсифікованої продукції. Купуєш ПВХ полотно начебто європейського бренду, яке має маркування СЕ (Conformite Europeenne – європейська відповідність), а за фактом тобі дістається якась китайська продукція, незрозуміло, де і ким вироблена.

Німецькі натяжні стелі Teqtum вирішують обидві проблеми. ПВХ полотно Тектум має:

 1. Сертифікат безпеки Європейського Союзу (знак ЄС). Це означає, що воно відповідає:
  • REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals, Regulation (EC) No 1907/2006) – європейський регламент щодо допустимого вмісту хімічних речовин у товарів, що поставляються до Європи. Вважається, що це найсуворіший закон у цій галузі;
  • RoHS 2 (Restriction of Hazardous Substances 2) – контроль над вмістом небезпечних та шкідливих для людини та навколишнього середовища речовин. Це означає, що в полотні Teqtum вміст свинцю, ртуті, шестивалентного хрому, полібромованих біфенілів (PBB) та полібромованих дифенілових ефірів (PBDE) менше 0,1%, кадмію – менше 0,01%;
  • Fire Reaction EN 13501-1 – тести з реакції на вогонь та Release of dangerous material EN 12149 – нормативи щодо виділення небезпечних речовин. Це означає, що це полотно належить до групи самозагасних матеріалів, має помірну димоутворювальну здатність та помірну токсичність продуктів горіння;
  • Susceptibility to the development of microorganisms – тест сприйнятливості до розвитку мікроорганізмів. Полотно перешкоджає розвитку мікроорганізмів. Цвілі на ньому точно не буде.
 2. Спеціальне УФ-маркування, що захищає полотно від підробки. На внутрішній (неробочий) бік нанесена спеціальна безбарвна фарба. А на лицьову сторону – УФ-фарба, невидима у нормальних умовах. Для того, щоб перевірити ПВХ полотно Teqtum на справжність, достатньо висвітлити його лицьову сторону ультрафіолетовим ліхтариком. У його світлі має з'явитися напис "TEQTUM КМ2" або "TEQTUM EURO" (залежить від конкретного матеріалу, асортименти натяжних стель Тектум дуже широкий). На внутрішній поверхні полотна під певним кутом має бути також видно ці написи. Таким чином, купуючи натяжні стелі з ПВХ полотна, ви можете бути впевнені, що купуєте максимально екологічно безпечну продукцію і що це не підробка.

Історія бренду Teqtum

Свою історію бренд Teqtum розпочав у 2017 році – компанія Teqtum GmbH у своїй лабораторії розпочала дослідження матеріалів, які використовуються у натяжних стелях із ПВХ полотном. Вони показали, що воно виділяє дуже багато шкідливих речовин. До того ж пожежонебезпечна, виділяючи при горінні безліч шкідливих речовин, таких як формальдегід, фенол, кадмій, важкі метали.

У компанії вирішили розробити нове полотно, яке зберегло б всі переваги ПВХ полотна, але при цьому було значно екологічніше і пожежобезпечніше. В результаті експериментів у 2018 році був запропонований ринку абсолютно новий продукт – пожежо- та екологічно безпечне полотно TEQTUM EURO.

Надалі спеціально для країн СНД була розроблено полотно TEQTUM KM2, яке єдине в країнах СНД отримало клас пожежної безпеки КМ2.

Область застосування натяжних стель Teqtum та їх асортимент

Натяжні стелі Тектум можуть встановлюватися:

Як бачимо, натяжна стеля Teqtum має дуже широку сферу застосування, а у разі приватних житлових приміщень – необмежену.

Асортимент натяжної стелі Тектум

Під брендом Teqtum випускаються натяжні стелі двох видів – TEQTUM EURO та TEQTUM KM2.

TEQTUM EURO – це полотна, призначені для встановлення у країнах ЄС. Вони мають велику популярність у Німеччині, Франції, Польщі, Литві та Естонії. Зараз, завдяки нашій компанії Nova Stelya, з'явилася можливість встановити цю якісну, екологічно безпечну натяжну стелю у Києві.

TEQTUM EURO має такі фактури:

 1. глянцеві – наступних кольорів та відтінків – біла білизна, білий краповий шовк, білий атлас, біла морська троянда, бежевий макадамія, бежевий сандал, жовто-бежевий, тіністо-білий, середньо-сірий, темно-сірий, коричнева ніч, чорнило;
 2. матові таких же колірних рішень, як і глянцеві фактури;
 3. сатинові – наступних кольорів та відтінків – біла білизна, білий краповий шовк.

Ширина полотна варіюється від 1 до 5 метрів. Для приватного житла така ширина дає змогу перекривати 99% всіх приміщень без зварювання полотен.

TEQTUM KM2 розроблено для країн СНД. У них в першу чергу приділяється увага пожежобезпеки, так як ні в Україні, ні в інших країнах СНД немає пожежобезпечних ПВХ натяжних полотен. Через це у безлічі різноманітних об'єктів не можна було офіційно встановлювати ПВХ натяжні стелі. TEQTUM KM2 – це перше ПВХ полотно, яке має клас пожежної безпеки КМ2. Він означає, що матеріал відноситься:

TEQTUM KM2 має лише матову фактуру наступних кольорів – білий, бежевий, сірий та чорний.

Ви також можете замовити у нашій компанії Nova Stelya установку натяжної стелі TEQTUM KM2.

Перевага натяжної стелі Teqtum

Про основні переваги цієї натяжної стелі ми вже сказали – висока екологічна та пожежна безпека, що дозволяє його використати практично на всіх об'єктах.

Але стелі Тектум мають інші переваги в порівнянні зі звичайними ПВХ натяжними стелями. Дані порівняльного аналізу для зручності представимо у табличному вигляді.

Найменування характеристики
Натяжна стеля Teqtum
Звичайна ПВХ натяжна стеля
Товщина полотна
0,21 мм
До 0,19 мм
Ширина полотна
До 5 м
До 5 м, в окремих випадках до 5,2 м.
Наявність запаху
Не має запаху
Відразу після установки чується запах, який минає протягом тижня. У неякісних натяжних полотен запах може відчуватися постійно.
Маркування
Унікальне УФ маркування, яке захищає від підробки
Звичайне маркування. Деякі ПВХ полотна не мають маркування.

Крім того, натяжна стеля Teqtum має всі переваги, властиві стелям із ПВХ полотном:

Потрібна красива, бездоганна європейська якість, екологічно безпечна натяжна стеля Teqtum? Звертайтеся до нашої компанії Nova Stelya!

Відповіді на поширені запитання

🤗 Скільки коштує установка натяжної стелі Teqtum?

Конкретна вартість залежить від безлічі факторів – площі стелі, наявність у приміщенні стояків, кондиціонера, кількості кутів у приміщенні, наявності криволінійних ділянок тощо. Якщо розглядати вартість без урахування цих факторів, то ціна буде такою. При площі приміщення:

 • до 10 м2 – 270 грн/м2;
 • понад 10 м2 – 245 грн/м2;
 • понад 30 м2 – 230 грн/м2.

🤗 Чи можливе створення за допомогою натяжного полотна Teqtum дворівневих конструкцій та нанесення фотодруку?

Так, у цьому плані натяжні полотна Teqtum нічим не відрізняються від звичайних полотен ПВХ. Додамо, що компанія Nova Stelya має величезний досвід по встановленню натяжних стель складних конструкцій – багаторівневих, з нішами для штор тощо.

🤗 Хочу встановити у дитячій кімнаті натяжну стелю «Зоряне небо». Чи можна використовувати полотно Teqtum?

Так. Наші фахівці встановлять на базовій стелі світлогенератор, від нього відведуть нитки оптоволокна, пропустять через натяжне полотно Teqtum, зайве обріжуть і підклеять кожну нитку до полотна. Залежно від вибраного вами типу генератора колір «зірок» може бути один або він може змінюватися.

🤗 Я можу самостійно придбати натяжну стелю Teqtum, а у вас замовити його монтаж?

Так. Але, швидше за все, покупка натяжної стелі Teqtum обійдеться вам дорожче. Ми його купуємо у нашого дилера і, як давній оптовий покупець, маємо у нього хорошу знижку.

🤗 Яка натяжна стеля краща – TEQTUM EURO або TEQTUM KM2?

Однозначно це питання відповісти не можна. TEQTUM EURO має більше різноманітність кольорів та фактур та дещо кращі екологічні показники. У TEQTUM KM2 кращі показники пожежної безпеки. Тому вибирайте те, що вам пріоритетніше. Також натяжна стеля TEQTUM EURO дещо дорожча. У будь-якому випадку це буде бренд Teqtum – бездоганна європейська якість, пожежна безпека та екологічність.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо