Натяжні стелі в Софіївській Борщагівці

Натяжні стелі в Софіївській Борщагівці

Софіївська Борщагівка – це унікальне у плані вартості та якості житла місце. З одного боку – це майже Київ, з іншого – населений пункт все ж таки знаходиться за межею столиці. Перша обставина істотно впливає на якість житла, яке зводиться тут. Житлових комплексів багато, вони комфортні, з гарним плануванням квартир, зручною інфраструктурою. Друга суттєво впливає на вартість квадратних метрів. Вона значно нижча, ніж у Києві. Із цим пов'язаний активний інтерес киян до цього місця. Ті, хто не хоче жити у галасливому місті чи не може собі дозволити купити власне житло у столиці із задоволенням переїжджають до Софіївської Борщагівки.

Від центру населеного пункту до найближчої станції метро усі 5 кілометрів. Кияни жартують, що жити у Софіївській Борщагівці, це жити однією ногою у Києві. Тому попит на квартири тут дуже великий, відповідно житлові комплекси зростають, як гриби після дощу.

Компанія Nova Stelya вже 10 років встановлює натяжні стелі в Софіїській Борщагівці. Ми працюємо не тільки з квартирами в новобудовах, але і з вторинним ринком житла, в маленьких кафе і великих ресторанах. Можна сказати, що досить великий відсоток натяжних стель у квартирах мешканців цього населеного пункту встановила компанія Nova Stelya. Нам є що запропонувати своїм клієнтам із київської області, адже класичний асортимент компаній установників ми поповнили новинками.

Ціна на натяжні стелі в Софіївській Борщагівці за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2


Натяжні стелі та їх переваги

Натяжні стелі у Києві та області стали трендом в оформленні інтер'єрів останні кілька років. Простота конструкції та різноманітність дизайнів дозволяють будь-яке приміщення зробити стильним та красивим лише за кілька годин.

Фахівці компанії Nova Stelya мають величезний досвід роботи у сфері натяжних стель і тому можуть виділити основні переваги цієї обробки.

Простота встановлення

Не варто вважати це перевагою тільки тим, хто займається монтажем. Для них якраз установка не є такою простою та легкою. Щоб грамотно встановити стелю навіть у стандартному приміщенні, потрібно мати навички та досвід.

Перевага простоти встановлення натяжних стель у Софіївській Борщагівці – це швидкість монтажу. У звичайній кімнаті, де немає додаткових комунікацій, труб, виступів або ніш, команда може встановити стелі за 3 години. Це найшвидший варіант обробки. Простіше і швидше лише залишити все як є.

Чистота встановлення

Побілка стелі після затоплення, та й просто для оновлення – це витрачений час та сили. Потрібно винести з приміщення всі меблі, підготувати основу, застелити всю підлогу, щоб матеріал не надто забруднив поверхню.

Після того, як стеля упорядкували, має бути ще більш стомлюючий процес - наведення чистоти. Потрібно відмити бруд з усіх поверхонь - з підлоги, вікон, стін, відмивається він погано, мити потрібно по 5 разів. У вас вже тремтять руки від «передчуття веселих вихідних». Забудьте про це все! Викличте замірника з компанії Nova Stelya, і у вас вже через кілька днів буде ідеальна, стильна стеля у чистій квартирі без зусиль та нервів з вашого боку.

Практичність

Не тільки чистота монтажу, а й практичність всього терміну використання вважається величезною перевагою натяжних стель перед іншими видами оздоблення. Побілення або фарбування потрібно оновлювати хоча б кожні кілька років. Натяжну стелю досить помити легким мильним розчином, і вона знову буде виглядати, як нова. Тканинне полотно можна трохи пропилососити, щоб повернути йому первісний вигляд. А якщо врахувати, що ПВХ полотна служать до 25 років, а тканинні навіть до 50 років, то практичність має велике значення. А скільки сил і нервів буде заощаджено завдяки відсутності необхідності ремонту, це вже нічим не виміряти.

Естетичність

Іноді, заходячи до квартири перед ремонтом, нових мешканців охоплює паніка: стеля нерівна, на ній якісь тріщини, горби та вм'ятини. Під перекриттям проходять труби, кабелі, стирчать вентиляційні грати. Як це все сховати і вирівняти? Видихаємо, і поспішаємо замовити встановлення натяжної стелі в Софіївській Борщагівці. Полотно приховає всі нерівності та комунікації. Єдине, про що вам доведеться подбати - це герметичність обробки верхньої частини кімнати. Щоб ПВХ полотно не залипало або не роздувалося від потоків повітря в міжстельовому просторі, воно має бути повністю герметичним.

Безмежний вибір

Сьогодні на ринку представлено 2 основні види полотен для натяжних стель: тканинні та ПВХ:

Крім того, ПВХ полотна за фактурою поверхні поділяються на:

На основі цієї різноманітності полотен і конструктивних розробок останніх років можна створити практично будь-який дизайн стелі у приміщенні.

Широкий ціновий діапазон

Ви все ще думаєте, що натяжні стелі дуже дороге задоволення для вашого скромного житла. Або навпаки, вважаєте, що у розкішному будинку мають використовуватися лише елітні матеріали. Поспішаємо порадувати, компанії Nova Stelya є що запропонувати в обох випадках.

Якщо потрібно встановити натяжні стелі в Софіївській Борщагівці недорого, то ми запропонуємо вам класичну матову натяжну стелю з одним або декількома світильниками. Дізнайтеся ціну у наших менеджерів і порахуйте, скільки вам коштуватиме традиційний ремонт, а скільки коштує стильна, ідеально рівна, практична і довговічна стеля від Nova Stelya.

Якщо вам потрібно дійсно розкішне покриття, щоб воно відповідало решті інтер'єру, а сусіди та друзі рипіли зубами від заздрощів, нашій компанії, дизайнерам та установникам є чим вас здивувати. Тільки подивіться, які варіанти натяжних стель із ефектами ми пропонуємо.

Багаторівневі натяжні стелі із Софіївською Борщагівкою

Багатьох зачаровували складні стелі у палацах та заміських резиденціях знаті минулого. Ліпнина, розпис, але головне, це складна конструкція, яка мала кілька рівнів, ділила стелю на частини. Сьогодні така стеля можна зробити майже в кожному приміщенні, де це дозволяє висота стін. Чим вище саме приміщення, тим складнішою і примхливою може бути стеля в ньому. У величезних залах, де відбуваються концерти, конференції та інші масові заходи, можна створити справжній багаторівневий шедевр зі складним підсвічуванням. Це не означає, що у звичайній квартирі не можна реалізувати оригінальні дизайнерські ідеї. Стеля у два або три рівні цілком вписується у стандартну площу та висоту. При цьому, грою світла та тіні, грамотною розстановкою акцентів та використанням додаткових ефектів багаторівневими стелями можна змінити приміщенні до невпізнання:

Дизайнери навчилися творити справжні дива зі сприйняттям простору. І все, що вони можуть запропонувати у своїх проектах, фахівці з монтажу натяжних стель компанії Nova Stelya якісно та швидко втілять у життя.

Натяжні стелі з фотодруком у Софіївській Борщагівці

Фотодрук з моменту свого першого використання на полотнах натяжних стель став найпопулярнішим і затребуваним ефектом. З того часу технології дуже змінилися. Сьогодні використовуються для нанесення тільки якісні, стійкі до вологи, та неагресивних миючих засобів чорнила, які повністю безпечні для людини. Сертифіковані полотна з екосольвентним друком встановлюються навіть у дитячих лікувальних закладах, стоматологічних кабінетах, палатах лікарень.

Що стосується вибору малюнка для нанесення, компанія Nova Stelya може запропонувати кілька тисяч варіантів зі свого каталогу. Всі зображення підготовлені до друку, і ми можемо дати гарантію, що вони будуть ідеально виглядати на поверхні полотна.

Якщо говорити про теми малюнків, то основними можна назвати:

Фотодрук може бути дуже різним, тому варто згадати про два його види: об'ємний і псевдооб'ємний друк.

ЗD друк на натяжній стелі

Ніхто не каже, що зображення дійсно матиме об’єм, але виглядає картинка саме так, ніби вона опукла. Наприклад, компанії Nova Stelya часто замовляють зображення великих крапель на стелі для ванних або басейнів. Нерідко такі малюнки фрагментарно використовують і інших приміщеннях. Крапля, намальована звичайним способом і крапля, нанесена з використанням технології 3D, сильно відрізнятиметься. В останньому випадку здаватиметься, що вона ось-ось впаде зі стелі.

ЗD друк на дворівневій натяжній стелі

Це складна техніка нанесення об'ємних малюнків. У цьому випадку зображення поділяється на основу та деталі. Основа друкується на матовому полотні, а дрібні деталі на прозорій плівці. Потім полотна кріпляться у два рівні, нижній – прозоре полотно та дрібними деталями, верхній – основа. Перевага такого виду 3D малюнка - об'ємність зберігається при розгляді з будь-якої точки кімнати, а надрукований на одному полотні малюнок здається об'ємним лише з певних точок.

Паряща натяжна стеля і світлові лінії в Софіївській Борщагівці

Натяжна стеля що парить, – це один з конструктивних різновидів обробки. По всьому периметру полотна встановлюються світлодіодні стрічки. Коли освітлення вимкнено, полотно виглядає, як звичайна стеля, коли світлодіоди включають, створюється дивовижне враження. Здається, що сама стеля відірвалася від стін і вільно ширяє в повітрі.

Для встановлення такої конструкції може використовуватись будь-яке ПВХ полотно. Але комплектуючі відрізняються, в профілях передбачений спеціальний паз, в який і монтується стрічка, що світиться. Такі напрямні дорожче, їх трохи складніше монтувати, і потрібна окрема точка підключення освітлення до електромережі, тому стеля, що парить, коштує дорожче, ніж звичайна, але ефект, однозначно, того коштує.

Сяючі лінії – це один з різновидів стелі, що парить. Тільки в цьому випадку стрічки освітлення встановлюються не по периметру, а на полотні. Вони можуть бути розташовані хаотично, а можуть складатися в оригінальні візерунки.

Цей ефект виглядає дуже стильно, але використовується в основному в сучасних стилях. Приміщення, в яких ми встановлювали стелі і лінії, що світяться, і в яких вони виглядають особливо ефектно, наступні:

Перелічувати всі можливі варіанти використання цього ефекту можна довго. Ми виділили основні, які можна порекомендувати з власного досвіду.

Ми можемо підібрати оптимальне рішення щодо натяжних стель для кожного приміщення, незалежно від того, житлове воно чи ні. Крім цього, кожен клієнт може скористатися нашими вигідними пропозиціями.

Вигідні пропозиції для клієнтів з Софіївської Борщагівки від компанії Nova Stelya:

Поки інші рекламують себе по телевізору та в інтернеті, ми працюємо. Всю інформацію про компанію ви можете отримати на нашому сайті або з відгуків вдячних клієнтів. Зв'яжіться з нашими менеджерами та читайте відповіді на найчастіші запитання тут.

Часті запитання та відповіді

🤗 Від чого залежить ціна установки натяжної стелі в Софіївській Борщагівці?

Вартість буде залежати від різних параметрів. Полотно, яке вибрано для встановлення, наявності або відсутності ефектів, конструкції стелі. Також важливим є те, скільки планується встановлювати точок освітлення, чи є в приміщенні труби, ніші або виступи, які потрібно обводити. Орієнтовну вартість зможе озвучити фахівець вже на стадії вимірів.

🤗 Чи можна встановлювати стелі на останніх поверхах?

Якщо ви впевнені, що дах в будинку не тече, то жодних обмежень в установці стель стелі немає. Якщо потіки все ж таки трапляються, краще спочатку полагодити дах або встановлювати ПВХ полотно. Воно не боїться вологи і на ньому не залишаються розлучення після затоплення захистить від потопу всю обстановку в квартирі.

🤗 Яке полотно найкраще встановлювати на кухні?

ПВХ плівка практичніша для таких приміщень. З тканинних полотен складніше видаляти забруднення, які на кухні обов'язково трапляються. Крім того, жир та пара можуть залишити розлучення на тканині. З ПВХ плівки усі забруднення видаляються набагато легше.

🤗 Як замовити натяжні стелі в Софіївській Борщагівці?

Вам потрібно просто зателефонувати до наших менеджерів або залишити заявку на сайті. Фахівці зв'яжуться з вами, погодять, коли замірник зможе приїхати, щоб оглянути приміщення та зняти його розміри.

🤗 Яка натяжна стеля найдешевша?

Найдешевший варіант натяжної стелі – це однорівнева конструкція з матовим полотном ПВХ. У бюджетному варіанті передбачається підготовка місця під люстру або встановлення світильника, а також обведення однієї труби. Кожен додатковий освітлювальний прилад та обвід підвищують вартість.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо