Натяжні стелі в Бучі – повертаємо місту комфорт

Натяжні стелі в Бучі

Буча – це унікальне місто, яке заслуговує на те, щоб у ньому жили щасливі та добрі люди. Це містечко завжди було привабливим для столичної еліти. Тут мешкали великі люди – Зіньковецька, Патон, Сосюра, Рильський. У місті є чудовий маєток Булгакових, який, як і десятки років тому, притягуватиме місцевих мешканців та гостей міста. Сьогодні невелике містечко почало інтенсивно розбудовуватися.

Зі старого житлового фонду тут мало що залишилося, але будівництво комфортних і зручних житлових комплексів з квартирами продуманого планування і метражу ведеться в активному темпі. Бучею цікавляться багато киян, оскільки вона розташована всього за 25 км від столиці, з'єднана з Києвом гарною транспортною розв'язкою. До метро маршруткою можна доїхати за 40 хвилин, тому кияни, які працюють у столиці, замислюються перебратися подалі від міського смогу до Бучі.

Компанія Nova Stelya вже 10 років встановлює натяжні стелі у столиці та Київській області. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний за ціною та дизайном варіант оформлення стелі. Щоб вам було легше зробити вибір, ми розповімо про натяжні стелі, їх види, переваги та ефекти.

Ціна на натяжні стелі в Бучі за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2

Що являє собою натяжна стеля?

Лише 2 десятиліття тому українці заворожено розглядали інтер'єри будинків у закордонних фільмах та на фото у журналах. Особливо вражали уяву стелі. Вони були такі різні: блискучі та матові, з дивовижними підсвічуваннями та малюнками, навіть у кілька рівнів. Після нашого стандартного побілки таке оздоблення було межею мрій, здавалося ознакою добробуту та успішності господарів будинку.

Сьогодні ми можемо відкрити вам секрет – це були натяжні стелі. У Європі та Америці ця технологія стала популярною та доступною на кілька десятиліть раніше, ніж на Україні. Сьогодні компанія Nova Stelya може встановити натяжну стелю в Києві та області за доступною ціною в будь-якій квартирі чи будинку.

Натяжна стеля досить проста конструкція, але встановити її грамотно може лише професіонал. Складається вона з багетів, які кріпляться до стіни або основного перекриття, та полотна. Саме за матеріалом полотна, його текстурою та іншими ознаками стелі діляться на види, знання яких допоможе зробити правильний вибір для свого приміщення.


Види натяжних стель за матеріалом полотна

Полотно – це найважливіша частина стелі, тому що вона є видимою. Напрямні, які тримають полотно, не менш важливі. Але їхній вибір і вид мають значення в основному для професіоналів, і покупці мало ними цікавляться. Тому ми говоритимемо про тканинні та ПВХ полотна.

Натяжна стеля з тканинним полотном

Насамперед варто сказати – що полотно зроблено не із традиційної текстильної тканини, а із спеціального матеріалу. Це поліестерова основа з поліуретановим просоченням. Волокна переплітаються так, як у текстильних матеріалів, тому за фактурою це полотно дуже нагадує тканину, і отримало таку назву.

Переваги тканинних натяжних стель

Вони значно дорожчі за свої ПВХ аналоги. Тканинне полотно важче, складніше у монтажі, примхливіше у догляді. Але на вигляд цій обробці немає рівних. Бажаєте, щоб ваша квартира чи будинок виглядали як палац чи найпрестижніша резиденція – зупиняйте свій вибір на тканинному полотні.

Окрім бездоганного зовнішнього вигляду цей вид натяжних стель має і низку істотних переваг:

Тканинні полотна використовують у дворівневих та комбінованих стелях для створення складних дизайнів.

ПВХ-полотна для натяжних стель

Такі полотна ще називають вініловими. Матеріал є тонкою, але дуже еластичною плівкою. Його установка провадиться за допомогою спеціальної теплової гармати. Матеріали нагрівають, від чого він набуває ще більшої пластичності, у гарячому стані плівку натягують і кріплять у спеціальні напрямні. Після остигання плівка рівномірно натягується. Виглядає така стеля ідеально рівною, досягти такої поверхні за допомогою будь-якого іншого виду обробки неможливо.

Перед тим як розповісти про численні переваги ПВХ полотна, скажімо кілька слів про його недоліки. Перше, що треба пам'ятати, – матеріал боїться перепаду температур. При надто низьких значеннях полотно втрачає еластичність і може навіть тріснути, при занадто високих розтягується.

Якщо ви не збираєтеся встановлювати ПВХ натяжну стелю на відкритому балконі або в сауні, то вам варто більше дізнатися про його переваги:

Але багато хто вважає основною перевагою ПВХ полотно – це його різноманітність фактур. Дизайнери компанії Nova Stelya створюють справжні шедеври у звичайних міських квартирах, використовуючи технічні можливості компанії та широкий вибір кольорів та фактур ПВХ полотен.

Види натяжних стель за фактурою полотна

Фактура – це тип поверхні. У натяжних стель вона може бути матовою, глянсовою чи нагадувати сатин. Кожен вид використовується в дизайні дуже широко, адже кожен має унікальний вигляд, привносить в інтер'єр свою родзинку.

Матова натяжна стеля – переваги та використання

Матову поверхню можуть мати і тканинні, і ПВХ полотна. Для тканинної натяжної стелі це єдиний варіант текстури.

Не варто думати, що матова натяжна стеля – це нудно. Зверніть увагу на фотографії в портфоліо компанії Nova Stelya і переконайтеся, що вигляд стелі ідеальний.

Виробники пропонують різні кольорові рішення в ПВХ матовій фактурі. Він білої до яскравих неонових кольорів. Темні та соковиті – вибирати можна будь-який колір за бажанням, головне, щоб він вписався в інтер'єр та був зручний.

Просто світла натяжна стеля з тканини буде виглядати як найдорожча обробка елітними матеріалами. Наші дизайнери можуть додати на таку стелю оригінальні плінтуси, що імітують гіпсову ліпнину, та розкішний інтер'єр за мінімальний бюджет готовий.

Багато хто вважає відсутність блиску і ефекту, що відображає, в матовому полотні, основною його перевагою не кожен готовий жити в кімнаті, в стелі якої відображається весь інтер'єр верх ногами. Такі матові поверхні є ідеальним рішенням для офісних приміщень, переговорних залів солідних компаній, ресторанів.

Якщо говорити про стелі з тканини з матовою фактурою, то вони виглядають бездоганно в будь-якому інтер'єрі. Розкішний заміський будинок, дорогий закритий клуб, конференц-зал у п'ятизірковому готелі – ви здивуєтеся, де тільки нашій компанії не доводилося встановлювати натяжні стелі з матовою поверхнею.

Глянцева натяжна стеля

Свято, блиск, екстравагантність – такими словами можна описати глянсову поверхню полотна ПВХ для натяжної стелі. Глянець дуже широко застосовується в багатьох приміщеннях, оскільки, крім суто візуальних переваг, він має і прикладні якості.

Такі стелі дизайнери завжди використовують для корегування розмірів приміщення. Якщо кімната занадто вузька, маленька, темна та низька – глянсова стеля може змінити її до невпізнання. Дизайнери розроблять проект, в якому повністю або частково використовуватиметься глянсове полотно, ретельно підберуть його колір. За допомогою правильного освітлення та грамотного використання джерел природного світла приміщення можна «розширити», «підняти», візуально змінити його пропорції.

Багато хто відмовляє собі в розкоші за невелику ціну створити унікальний інтер'єр. Навіть якщо ви не плануєте ремонт, але хочеться, щоб квартира змінилася до невпізнанності, телефонуйте нашим дизайнерам. Вони за допомогою глянсового полотна або вставок з нього можуть змінити приміщення за лічені години без пилу та бруду.

Сатинова натяжна стеля – золота середина фактур полотна

Майже всі знають і люблять текстильний матеріал сатин за його незрівнянну текстуру. Матовий блиск, ефект перламутру, гладкість – у цьому основна привабливість тканини. А тепер уявіть собі, що вся поверхня стелі також переливається, як сатин. У цьому є магія сатинового полотна для натяжної стелі. Воно не таке строго-ділове, як матове, і не таке святково-екстравагантне, як глянець. У цій фактурі є елегантність, інтелігентність, навіть шик.

Сатинові полотна також виготовляються в дуже широкій кольоровій гамі. Вони можуть бути яскравими або стриманими, але в будь-якому випадку виглядає така стеля розкішно. У сатинової фактури ефект, що відбиває, не так яскраво виражений, як і у глянцевої, тобто предмети в стелі не відображатимуться, а от світло буде. Дизайнери дуже вміло використовують цю властивість, створюючи цікаві ілюзії та ефекти.

Варто сказати і кілька слів про ефекти натяжних стель

Ефекти натяжної стелі – унікальне рішення для кожного інтер'єру

Натяжна стеля – це не лише красиво та практично. За допомогою технологій, що постійно розвиваються, можна створювати унікальні рішення для кожного приміщення. Ми зупинимося докладніше на найпопулярніших ефектах, які користуються попитом у клієнтів компанії Nova Stelya.

Фотодрук

Найпопулярніший ефект, який підходить абсолютно для всіх житлових і нежитлових приміщень. Малюнок за допомогою спеціального обладнання та матеріалів наноситься безпосередньо на полотно натяжної стелі.

Вище ми вже говорили, що на тканинній основі такі зображення виглядають як розписані вручну маститими художниками. На матовому ПВХ полотні ефект не менш вражаючий. Усі фарби точно передаються, малюнки чіткі, соковиті. Для друку на матовому полотні без вагань можна вибирати будь-які зображення, обмеження є тільки в самому приміщенні, його розмірах та стилі дизайну.

Із глянсовими полотнами трохи складніше. Фарби на них можуть бути напівпрозорими, але дизайнери навчилися зробити цю особливість перевагою. Якщо ж потрібно, щоб малюнок на блискучій поверхні виглядав як на матовій, під нього можуть нанести ще один шар фарби, так звану, підкладку.

Фотодрук може використовуватися як окремий ефект, а може застосовуватися з іншими, наприклад, з стелею, що «парить».

Стеля, що парить, – красиво і практично

Стеля, що парить, – це особлива конструкція, для якої потрібні спеціальні напрямні і технології. Суть ефекту у світлодіодних стрічках, що йдуть по всьому периметру полотна. Коли вони не включені, покриття виглядає акуратно та традиційно. Але коли підсвічування включене, ефект вражає. Завдяки лініям складається враження, що стеля відірвалася від стін і парить в повітрі, звідси і назва ефекту.

Є ще один різновид такого ефекту – лінії. В цьому випадку світлодіодні вставки розташовуються не по периметру, а по малюнку на полотні або хаотично. Ефект дуже популярний у сучасних стилях інтер'єру, що часто використовується в кафе, барах, нічних клубах.

Зоряне небо – казка у вашому домі

Найвражаючий, але витратний за часом встановлення, технологіями та бюджетом ефект. Тим не менш, всі клієнти компанії Nova Stelya, які встановили у себе в будинку таку стелю, вважають, що вона коштує всіх витрат. Тільки уявіть собі, живучи у великому місті, ви щовечора бачите над собою зоряне небо, яке буває тільки в чистому полі чи пустелі. При цьому вдень, коли ефект вимкнено, стеля виглядає як звичайне покриття.

Різновидом «зоряного неба» безліч. Воно може бути динамічним з імітацією мерехтіння зірок і навіть із метеоритним дощем. Для досягнення такого ефекту використовується спеціальне обладнання, яке кріпиться за полотно, працює безшумно та створює вражаючі картинки.

Але цікавих ефектів можна досягати не лише за допомогою спеціального обладнання чи нанесення на полотно. Можна зробити стелю конструктивно цікавою.

Конструктивні різновиди натяжних стель

При тому, що конструкція натяжної стелі досить проста, вона дає дизайнерам масу можливостей для її використання. Найпопулярнішими конструктивно особливими вважаються стелі з кількома рівнями.

Багаторівневі стелі – переміщуємо дизайнерський акцент у верх кімнати

Саме так, тому що не помітити та відірвати погляд від таких стель дуже складно. Найчастіше використовуються дво-трирівневі конструкції, але обмеження за кількістю рівнів є лише у самому приміщенні. Чим воно вище, тим більше рівнів можна використати.

У дворівневих конструкціях часто використовують гіпсокартонні вставки. Вони виглядають ефектно і додатково зміцнюють стелю. Ще одна можливість – яку із задоволенням використовують дизайнери – комбінування текстур полотен, матеріалів виготовлення та ефектів. У дворівневій стелі можна одночасно застосувати фотодрук та ширяючі лінії, можна використовувати ПВХ полотно та тканину, вставляти різні кольори та фактури. Варіантів багато, тому кожен проект, створений нашими дизайнерами – це оригінальне рішення та унікальний витвір інтер'єрного мистецтва.

Безшовні стелі – стильно та сучасно

Стандартна конструкція натяжної стелі передбачає утворення щілини між полотном та стіною. Зазвичай її маскують спеціальними вставками чи декоративними елементами. Сьогодні є особлива конструкція, в якій щілину маскувати не потрібно, вона прикривається самим полотном. При цьому між стелею та стіною утворюється тінь, тому такі конструкції ще називають тіньовими.

Тіньові чи безщілинні стелі знайшли широке застосування, але особливо вони популярні у сучасних стилях інтер'єру.

Вище ми описали не всі можливості фахівців нашої компанії. Ми можемо встановити будь-яку за складністю та дизайном стелю. Крім того, наші клієнти можуть скористатися іншими перевагами компанії Nova Stelya.

Переваги компанії Nova Stelya:

Ви все ще думаєте, чи варто встановлювати натяжні стелі, інші клієнти вже дзвонять нашим менеджерам і замовляють виїзд замірника. Поспішайте, доки не утворилася черга на кілька місяців уперед.

Найчастіші запитання та відповіді

🤗 Яка стеля краще – матова чи глянцева?

Однозначної відповіді на нього немає. Все залежить від того, навіщо і в якому приміщенні ви встановлюєте стелю, також від стилю інтер'єру і розмірів стелі. Наші дизайнери порадять, який матеріал для полотна краще вибрати у кожному конкретному випадку.

🤗 Яка стеля краща, тканинна чи ПВХ?

Знову ж таки, все залежить від приміщення та мети встановлення натяжної стелі. Якщо вас більше цікавить практична сторона – догляд, захист від затоплення, краще вибрати ПВХ. Якщо завдання зробити красивий і дорогий вид інтер'єру, можна розглядати пріоритет тканинного полотна.

🤗 Чи складно доглядати натяжні стелі?

Простота догляду – одна з переваг натяжної стелі. Вони вимагають набагато менше уваги, ніж традиційні способи обробки, при цьому служать довше і не втрачають свого первісного вигляду.

🤗 Як довго встановлюють натяжні стелі?

Все залежить від конструкції та розміру приміщень. Стандартну стелю з ПВХ полотном у середній за розмірами кімнаті можна встановити за кілька годин. Тканинні стелі, ефекти, багаторівневі конструкції встановлюються довше.

🤗 Чи можна у вас замовити дизайн натяжної стелі?

Так, у нас у штаті є дизайнери, які вже більше 10 років розробляють проекти для різних за призначенням та розмірами приміщень. Ми можемо запропонувати максимально вигідний за ціною, але при цьому дуже якісна і унікальна стеля, яка стане вашою гордістю.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо