Натяжні стелі в Броварах

Бровари – районний центр за 20 км від Києва з багатою історією, який знав чимало легендарних особистостей. Компанія Nova Stelya встановлює натяжні стелі у Броварах, починаючи з 2013 року. Нашим майстрам подобається працювати в цьому місті – дружні замовники, які прагнуть зробити інтер'єр своїх будинків та квартир комфортним та сучасним. І наша компанія охоче їм у цьому допомагає.

Ціна на натяжні стелі в Броварах за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2

Які натяжні стелі встановлюють у Броварах?

Як і в інших українських містах, броварчани давно зрозуміли переваги натяжних стель перед іншими видами оздоблення верху приміщень та із задоволенням при ремонтах своїх жител їх встановлюють.

Натяжні стелі в Броварах

Однорівнева ПВХ натяжна стеля

Найбільш бюджетний та найпоширеніший варіант. Він поєднує в собі практичність, привабливий вигляд та доступну ціну.

У Nova Stelya ви можете замовити його від 175 грн/м2. До цієї ціни входить:

Додатково оплачується:

Так що створення в кімнаті площею 20 м2 якісної, стійкої до впливу сонячних променів та вологості, довговічного (прослужить від 12 років не втрачаючи своєї привабливості) натяжної стелі обійдеться вам 3500-4500 грн.

Якщо додати ще 1500-2000 грн, то можна отримати двох або багатобарвну стелю, який красиво вам зонує простір кімнати, або замовити фотодрук – ми пропонуємо вибір більш ніж 1000 малюнків. У тому числі можна замовити і 3D малюнок, виконаний з урахуванням перспективи, тому створюється повна ілюзія обсягу. Це може бути величезний метелик, що сидить на стелі, тигр, що виглядає з «пролому» і багато чого, багато іншого. Щоправда, така ілюзія створюватиметься, якщо дивитися лише з певної точки. Наші майстри зазвичай мають такий малюнок, щоб обсяг був видно з входу в кімнату. Але якщо ви хочете отримати справжній 3D малюнок, то ми можемо і це. Про це трохи нижче.

Багаторівнева натяжна стеля у Броварах

Його замовляють менше, тому що вартість більша – у 2 і більше разів. Але зате яку ви отримаєте пишність! Вигадливі фігурні вирізи в нижньому рівні, щоб було видно наступне, різноманітність фактур і кольорів, оригінальна система освітлення, де світильники можуть встановлюватися не тільки в натяжному полотні, але і в гіпсокартонних вставках, які закривають зазор між рівнями. Словами важко передати навіть десяту частину цієї краси. Це потрібно лише бачити. До речі, наші дизайнери, у разі замовлення такої конструкції, безкоштовно виконають дизайн проект і ви дійсно зможете побачити, що в результаті буде у вас в житлі. Впевнені, наша робота вас не розчарує.

Компанія Nova Stelya має багатий досвід і створення справжніх 3D зображень, про які ми говорили вище. По суті це спеціальна дворівнева натяжна стеля. Нижній рівень – це прозоре ПВХ натяжне полотно. На ньому наносяться деталі малюнка, які мають бути на першому плані. Верхній рівень – це тканинне або матове полотно ПВХ.

На нього наноситься решта малюнка. При поєднанні полотен створюється повна ілюзія обсягу. Так, за великим рахунком, це реальний обсяг. Найбільш популярними темами таких 3D композицій є:

Але на цьому різновиді багаторівневих конструкцій не закінчуються!

Apply натяжні стелі в Броварах

Ні, це не продукція Apple. Apply з англійської перекладається, як різьблений. У такій стелі в нижньому полотні виконуються фігурні вирізи різноманітної форми – багатокутники, овал, кола, зірочки і т. д. Верхнє полотно береться іншого кольору. Тому при накладанні полотен ці фігурні вирізи стають чітко видно.

Полотна можуть примикати один до одного або на певній відстані. Плюс підсвічування всього цього. В результаті виходить фантастичний вигляд! Часто вирізи виконуються таким чином, що створюється ілюзія западини чи пагорба, чи іншої об'ємної фігури. Apply стелі вже кілька років є наймоднішим видом натяжної стелі в Європі.

Але якщо висота приміщення не дозволяє вам встановити хоча б дворівневу конструкцію, компанія Nova Stelya пропонує однорівневі конструкції, які також є видовищними та оригінальними.

Натяжна стеля «Зоряне небо»

Мрія всіх хлопчаків! Ще б пак, вночі над тобою не нудна стеля, а майже справжнє зоряне небо, яким пролітають комети, падають метеори, вибухають наднові, таємниче мерехтить Чумацький шлях.

Ми пропонуємо два варіанти виконання такої стелі:

 1. З використанням світлогенератора. Від нього йдуть оптоволокна, другі кінці яких або виводяться в проколи натяжного полотна або кріпляться безпосередньо поруч із ним (з боку стелі). При включенні світлогенератора ці кінці починають світитися, імітуючи зірки. Є моделі світлогенераторів, які світять лише одним світлом, є такі, які можуть поперемінно світити різними кольорами. Керуючий пристрій може змусити зірки мерехтіти з певною частотою. Але проліт комети, вибух наднової така конструкція створити не може.
 2. З використанням мініатюрних точкових світильників, що кріпляться аналогічно, як і оптоволокна. Але в цьому випадку можна керувати окремо кожним джерелом світла, тому цей варіант дозволяє відтворювати різні астрономічні явища.

Ширяючі лінії і ширяючі стелі

Суть їх у тому, що використовують спеціальні профілі для кріплення натяжного полотна, в яких є пази для стрічкового світильника. У разі ширяючих ліній такі профілі, з кріпленням на стелі, можуть встановлюватися в будь-якому місці натяжного полотна. Профіль дозволяє приєднувати до нього полотно з обох боків.

Світло від стрічкового світильника маскує стик профілю з полотном і створюється ілюзія, що світлова лінія ширяє в повітрі.

Щиряюча стеля – це окремий випадок щирячих ліній. Тут профілі зі стрічковими світильниками встановлюються по периметру стелі, створюючи ілюзію, що вся стеля ширяє в повітрі. Зрозуміло, така ілюзія створюється увечері коли включають світильники.

Тіньові натяжні стелі

У цьому варіанті навпаки, ілюзія ширяння створюється вдень. У такій натяжній стелі також використовуються спеціальні профілі, в яких стик профілю зі стіною знаходиться вище, ніж стик профілю з полотном, тобто знаходиться в тіні. Тому здається, що полотно не примикає до стіни та висить у повітрі.

Інші види натяжних стель в Броварах від компанії Nova Stelya

Зрозуміло, що у нас можна замовити не тільки ці види натяжних стель. Досить популярним є замовлення однорівневої стелі, але з ніші для штор. Така конструкція закриває багет для штор і здається,що вони опускаються прямо із натяжного полотна. Виглядає дуже ефектно, особливо якщо в цю нішу додати ще й підсвічування.

Стали замовляти у Броварах і об'ємні натяжні стелі. У цій конструкції натяжне полотно вже не є плоским, його згинають у різних площинах за допомогою гіпсокартонних вставок, у поєднанні з вміло підібраним колірним рішенням виходить просто феєричне видовище!

І, зрозуміло, ми можемо створити проект, у якому поєднуватиметься кілька типів конструкцій. Наприклад, багаторівнева конструкція та стеля «Зоряне небо», та ще й із 3D зображенням. Словом, ми зможемо втілити будь-яку вашу фантазію. А якщо і її не вистачить, то допоможуть наші досвідчені дизайнери.

Переваги натяжних стель

На закінчення, для тих, хто не визначився з вибором, стисло розповімо про переваги натяжних стель. Спочатку базове поняття. Натяжна стеля – це конструкція, що є полотном з ПВХ плівки або синтетичної тканини, яке натягується та кріпиться за допомогою спеціальних профілів до стін приміщення.

Натяжна стеля із ПВХ плівки

ПВХ – це полівінілхлорид. Натяжні полотна з нього бувають завтовшки від 0,19 до 0,35 мм. Завдяки сучасним технологіям ці полотна мають найрізноманітніші фактури – матову, глянсову, ситцеву, велюрову, під дерево, тканину і т.п. Встановлюється шляхом попереднього нагріву полотна до 700С та закладення у профілі. При остиганні полотно стискається і цим автоматично натягується.

Найбільш популярні такі фактури:

Переваги ПВХ натяжної стелі:

 1. Доступна ціна – від 175 грн/м2 (у компанії Nova Stelya).
 2. Велика різноманітність колірних рішень – понад 150 кольорів та відтінків.
 3. Велика різноманітність фактур.
 4. Герметичність плівка не пропускає воду, тому затоплення від недбайливих сусідів зверху вам не загрожують (за умови правильного монтажу).
 5. Міцність – витримує навантаження до 100 кг на м2.
 6. Довговічність – у середньому 15-18 років без втрати естетичної привабливості.
 7. Швидкість установки – майстри Nova Stelya встановлять однорівневу стелю за 2-3 години.
 8. Відсутність бруду при монтажі, оскільки вода не використовується.
 9. Натяжна стеля добре приховує комунікації – кабелі, повітроводи.
 10. ПВХ плівка добре зварюється, тому можна створити полотна практично будь-якої ширини та перекрити ними стелю приміщення без створення проміжних опор. Також зварювання дозволяє створювати різнокольорові полотна шляхом з'єднання кількох полотен, причому будь-якої форми.
 11. Простота догляду – можна пилососити (не торкаючись щіткою полотно), проводити вологе прибирання із застосуванням миючих засобів (без абразивів та хлорвмісних речовин).

Недоліки:

 1. Боїться порізів та уколів, як і будь-яка плівка.
 2. Не можна експлуатувати за температури нижче +50С, може порватися від свого натягу.
 3. Під час монтажу потрібне нагрівання.

Тканинна натяжна стеля

Виконаний із тканини з поліестерових ниток, просочених поліуретаном. Тому його ціна значно вища, ніж у ПВХ стелі – від 650 грн/м2. Через це він менш популярний і його замовляють заможні люди або офіси великих компаній.

Переваги:

 1. Шляхетний вигляд, який чудово підходить до інтер'єрів у стилі класика, бароко.
 2. На тканинному полотні можна створювати малюнки не лише за допомогою фотодруку, а й вручну акриловими фарбами. Малюнки виглядають як картини на полотні.
 3. Міцність та стійкість до уколів та порізів.
 4. Можна експлуатувати за температур до мінус 450С. Тому такі стелі встановлюють на дачах, у зимових садах тощо.
 5. Довговічність – у середньому 25-30 років.
 6. При монтажі не потрібне нагрівання.

Недоліки:

 1. Висока ціна – в рази більше, ніж у стель ПВХ.
 2. Невеликий вибір колірних рішень.
 3. Тільки одна фактура – матова.
 4. Неможливість встановити у приміщеннях шириною понад 5 м без улаштування додаткової опори, так як тканина не зварюється, як плівка. Звідси випливає, що неможливо зробити різнокольорове полотно, поєднавши кілька полотен.
 5. Відсутність герметичності. Вода при затопленні зверху просочуватиметься, але значно повільніше, ніж при обклеюванні шпалерами або стелі.
 6. Проблеми прибирання через шорсткість полотна. Найкраще тканинне полотно пилососити.
 7. Багато тканинні полотна погано переносять вологу, хоча є такі, які спеціально створені для басейнів та інших приміщень із високою вологістю.

За більш детальними роз'ясненнями звертайтеся до наших менеджерів, ми впевнені, що разом зможемо знайти оптимальне рішення.

Екологічна безпека натяжних стель

Основна причина, чому люди не хочуть встановлювати натяжні стелі, особливо з плівки ПВХ, в тому, що їх вважають екологічно небезпечними. Мовляв, вирізняються шкідливі речовини. Частково люди мають рацію. Що ПВХ, що тканинні стелі – це 100% хімія. А будь-яка хімія – це шкідливі речовини.

Але так нас скрізь оточує хімія і їмо ми теж багато хімії. За натяжними стелями давно розроблені стандарти безпеки. І якщо натяжна стеля задовольняє їм, йому надають сертифікат відповідності.

Наша компанія працює лише з такою продукцією. Тому після нашої установки у квартирі немає неприємного запаху або відчувається слабкий запах, що пропадає через 1-2 дні. Якщо ж стеля має сильний хімічний запах, який стійко тримається 1-2 тижні після монтажу, то вам встановили неякісну, екологічно небезпечну продукцію. В цілому можна сказати, що якісна сертифікована натяжна стеля не більш небезпечна, ніж будь-які інші види сучасного оздоблення.

Переваги компанії Nova Stelya:

 1. Досвід роботи понад 10 років. Працюємо у Києві та містах Київської області – Броварах, Боярці, Бучі, Ірпені, Вишневому, Вишгороді, Борисполі тощо.
 2. Створюємо проекти будь-якої складності та обсягу. Працюємо як з фізичними, так і юридичними особами.
 3. Пропонуємо лише сертифіковані екологічно безпечні стелі.
 4. Монтаж натяжних ПВХ стель ведемо гарпунним способом. Він складніше, але дозволяє багаторазово знімати і знову встановлювати натяжне полотно.
 5. Працюємо кількома бригадами, тому виконуємо всі проекти в найстисліші терміни, в середньому за 3-4 дні.
 6. На всі роботи надаємо офіційну гарантію на 12 років.
 7. Пропонуємо конкурентний прайс.
 8. Надаємо безвідсоткову розстрочку, що дозволяє людям встановлювати собі стелі відповідно до їхніх бажань, а не можливостей.

Звертайтеся до компанії Nova Stelya – ми вас не розчаруємо!

Відповіді на часті запитання

🤗 Швидкість виконання замовлення у Броварах така сама, як у Києві?

Так, локація для нас не грає ролі. Головне, щоби була Київська область. Додамо, що і прайс для всіх населених пунктів у нас є однаковим. Логістика на неї не впливає.

🤗 Скільки часу займе встановлення натяжної стелі в трикімнатній квартирі?

Однозначної відповіді дати неможливо. Це впливає кілька чинників. Яка натяжна стеля хоче замовник – багаторівневі конструкції, з фотодруком, стелі, що парять, займають більше часу, тому що необхідні підготовчі роботи – розробити дизайн проект, замовити полотна з фотодруком і т.д. Якщо ж говорити про стандартну трикімнатну квартиру і стандартну однорівневу натяжну стелю, то його монтаж займе 1-2 дні.

🤗 Які модні натяжні стелі цього року?

Однозначної відповіді немає. Як і раніше модні ширяючі стелі і ширяючі лінії, стали модними apply стелі, входять в моду об'ємні стелі. Не падає популярності «Зоряного неба».

🤗 Чи існують знижки у вашій компанії?

Зрозуміло. По-перше, від обсягу робіт – на великий обсяг робіт ми надаємо знижку. Конкретну цифру назвати не можемо, оскільки залежить ще від об'єкта та видів натяжних стель, що встановлюються. По-друге, у нас регулярно проходять акції, у межах яких ми даємо знижки на ті чи інші натяжні стелі.

🤗 Що робити при пошкодженні стелі?

Викликати наших спеціалістів і не намагатися його ремонтувати. У наших майстрів відпрацьовано технології усунення тих чи інших несправностей. У багатьох випадках ми допоможемо. Але самі нічого не робіть, не посилюйте ситуацію.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо