Натяжні стелі в Боярці

Компанія Nova Stelya встановлює натяжні стелі у Києві та області, у тому числі й у Боярці. За понад 10 років роботи наші майстри встановили понад три сотні натяжних стель у цьому населеному пункті. Тому ми можемо з повною впевненістю сказати, що в цьому мальовничому, чудовому містечку, розташованому всього за 11 км від Києва цей вид обробки верху приміщення не менш популярний, ніж у столиці. Чому ж люди вибирають саме натяжну стелю, а не, наприклад, обклеювання шпалерами або встановлення підвісної конструкції.

Ціна на натяжні стелі в Боярці за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2

Переваги натяжної стелі

Якщо говорити коротко, то це вид облаштування верху приміщення поєднує в собі три фундаментальні переваги - чудовий зовнішній вигляд, швидкість установки в поєднанні з простотою догляду та доступна ціна. Жоден інший вид обробки не може запропонувати таке поєднання. Повторимося, жоден. Тепер розглянемо ці переваги докладніше.

Натяжні стелі в Боярці

Чудовий зовнішній вигляд

Натяжна стеля – це бездоганно рівна, без найменших вад поверхня, з практично будь-яким колірним рішенням і малюнком, з можливістю створювати просто фантастичні багаторівневі поверхні, в яких гармонійно поєднується колір, форма і освітлення. У натяжне полотно можна вбудувати точкові джерела світла, можна зробити все полотно, що світиться, або встановити світлові стрічки по контуру, створивши ефект ширяння стелі! Ми перерахували найпопулярніші прийоми створення індивідуального ексклюзивного інтер'єру, які використовують майстри Nova Stelya. А є ще парячі лінії, apply стелі, безщілинні, тіньові, об'ємні стелі і багато, багато, інше.

Швидкість установки та простота догляду

Наші майстри в стандартному приміщенні площею до 25 м2 встановлять однорівневу стелю за 2-3 години, доставивши при цьому мінімум вам незручностей. Вам навіть не доведеться виносити меблі з приміщення, достатньо її зрушити до центру. Єдине, що доведеться винести з кімнати у разі встановлення натяжного полотна із ПВХ плівки, це рослини, тому що його монтаж передбачає нагрівання до 700С. А після встановлення не залишиться навіть пилу, не говорячи вже про бруду на підлозі, сліди побілки, клею і т. д. Для довідки. Встановлення підвісної конструкції вимагатиме 2-3 дні.

Для догляду за натяжною стелею досить пропилососити його, а в крайньому випадку обережно протерти вологою ганчіркою.

Доступні ціни

Не приховуватимемо, обклеювання стелі шпалерами буде коштувати на 30-40% дешевше. Але при цьому шпалери прослужать вам 4-5 років, після чого необхідно їх міняти, оскільки вони втрачають свій зовнішній вигляд.

Натяжне полотно прослужить вам мінімум 12 років (саме на такий термін наша компанія Nova Stelya надає офіційну гарантію. Тому, якщо розглядати вартість з урахуванням того, що за час експлуатації однієї натяжної стелі доведеться робити мінімум 2-3 ремонти з переклеюванням шпалер, то перший варіант виявиться дешевше. Тай ще він у рази виглядає привабливішим і набагато менш клопітким. Якщо говорити про підвісні конструкції, то вигода буде ще значнішою.


Варіанти натяжних стель від компанії Nova Stelya

Наша компанія, що надає подібні послуги понад 10 років, може встановити будь-який вид натяжних стель та будь-якої складності.

Розкажемо про запропоновані варіанти докладніше.

Натяжні стелі із ПВХ-плівки

ПВХ-плівка зроблена зі сполук полівінілхлориду. Її товщина у натяжних полотнах коливається від 0,19 до 0,35 мм. Піддається фарбуванню будь-який колір. Наша компанія пропонує своїм клієнтам понад 150 різних кольорів та відтінків.

Переваги стелі з ПВХ плівки:

Зважаючи на таке поєднання великої кількості переваг, натяжні стелі з ПВХ-плівки є найбільш популярними. Але не будемо приховуватимемо й наявні їхні недоліки:

 1. Не можна експлуатувати за температури нижче +50С, так вони стають крихкими і можуть луснути навіть від свого натягу. Тому їх не можна використовувати в неопалюваних приміщеннях, наприклад, на дачах.
 2. ПВХ-плівка міцна, але вона боїться уколів та порізів. Якщо ви все ж таки по необережності допустили укол або поріз, зверніться до наших спеціалістів. Найчастіше ми зможемо вам допомогти.

Тканинні натяжні полотна

Вони виконуються з поліестерової тканини, просоченої поліуретаном. Це багатошарова конструкція (може складатися до п'яти шарів із різним функціональним призначенням). Тому міцність і довговічність тканинного полотна значно вища, ніж у ПВХ-плівки – 25 років і вище (у плівки – 12-15 років). Але це не єдина перевага:

Але є й мінуси таких стель:

Найбільш популярні конструкції натяжних стель, що встановлюються компанією Nova Stelya

Окрім різноманітності видів матеріалів для натяжних полотен, фактур, колірних рішень наша компанія може здивувати своїх клієнтів та різноманітністю конструкцій. Коротко опишемо найпопулярніші.

Однорівнева натяжна стеля

Найбільш популярний вид через його доступності. Є плоским натяжним полотном, яке кріпиться до спеціальних профілів, встановлених на стінах. Полотно може бути одноколірним, дво- та багатобарвним, а також з фотодруком.

Багаторівнева натяжна стеля

Має два і більше рівнів. У рівнях виконуються фігурні вирізи, тому видно кожен із них. Зазори між рівнями закриваються декоративними гіпсокартонними вставками, у яких можуть бути встановлені точкові світильники. Поєднуючи різні види матеріалів, фактур, кольорів, використовуючи точкові та стрічкові світильники можна отримати справжню пишність над головою. Компанія Nova Stelya пропонує різноманітні варіанти багаторівневих натяжних стель. Перед монтажем нашими професійними дизайнерами виконується дизайн-проект, щоб замовник побачив, що він отримає в результаті.

Ширяючі натяжні стелі

Є натяжним полотном, яке кріпиться до стін за допомогою спеціальних профілів, в які встановлюються стрічкові світильники. При включенні їх, світло маскує стик полотна до стіни і створюється ілюзія, що стеля ширяє над головою. Виглядає дуже ефектно.

Ширяючі лінії

У цьому випадку стрічкові світильники можуть встановлюватися не лише по периметру приміщення, але й у будь-якому місці – використовуються профілі, які кріпляться до стелі. Вони мають паз для світильники і до них можна стикувати натяжне полотно з двох сторін.

Тіньові натяжні стелі

Концептуально схожі на ширяючі стелі, тільки без використання стрічкових світильників. Ефект ширяння досягається тим, що профілі, до яких кріпиться полотно, виконані таким чином, що стик профілю та стіни розташовується вище, ніж стик профілю та полотна. Тому візуально здається, що полотно не з'єднується зі стіною та висить у повітрі.

Натяжні стелі з фотодруком

Клієнт може вибрати малюнок з нашого каталогу, який налічує понад тисячу варіантів. Також наші фахівці можуть запропонувати натяжну стелю з 3D малюнком. Об'ємність досягається двома способами:

 1. За допомогою спеціального малюнка, у якому використовуються перспектива, тіні та різна яскравість для створення ілюзії об'ємного малюнка. Це найдоступніший варіант. Недолік його в тому, що ілюзія 3D малюнка виходить, якщо дивитися лише з певного місця. Як правило, вибирається місце біля входу до приміщення.
 2. За допомогою дворівневої стелі. Нижній рівень робиться прозорим і на нього наноситься частина загального малюнка. Наприклад, якщо створюється ілюзія об'ємного зоряного неба, то прозоре полотно наносяться малюнки даху будинків, гілки дерев. На друге (непрозоре) полотно наноситься решта малюнку – власне зоряне небо. В результаті створюється ілюзія, що ви дивитеся на небо, яке у висоті, а поруч дерева, будинки тощо.

Натяжна стеля «Зоряне небо»

Ілюзія зірок створюється за допомогою спеціального світлогенератора, який встановлюється за натяжним полотном, на власне стелі. Від світлогенератора йдуть оптоволокна, кінці яких через проколи в натяжній стелі виводяться назовні або встановлюються безпосередньо біля полотна стелі (тоді використовується напівпрозоре полотно). Світлогенератор може створювати, як одноколірне, так і багатобарвне світло. Другий варіант зоряного неба – встановлення сотень мініатюрних точкових світильників, як у проколи в полотні, так і одразу за ним. У цьому випадку за допомогою пристрою, що управляє, можна створювати ілюзію прольоту комети, спалахи наднової зірки і т.д.

Переваги компанії Nova Stelya

Наша компанія більше 10 років встановлює натяжні стелі в Києві та області, у тому числі і в Боярці. І в цьому наша головна перевага — величезний досвід, що дозволяє нам виконувати проекти будь-якої складності та максимально високу якість робіт. Вище ми писали, що тільки в Боярці вже встановили понад 300 різних натяжних стель - від простих однорівневих до складних багаторівневих конструкцій, у яких використовуються різні світильники, матеріали та фактури. Усього ж майстрами Nova Stelya виконано понад 10 000 проектів у Києві та області.

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

 1. Лише якісні натяжні полотна різної цінової категорії. У нас ви можете замовити продукцію таких відомих європейських брендів як Clipso, Descor (тканинні стелі), MSD, Lackfolie, Effektfolie, Mattfolie та ін (плівкові стелі). Ми пропонуємо і натяжні полотна китайських брендів, які довели якісність та безпеку своєї продукції.
 2. Величезний асортимент – понад 150 кольорів та відтінків, будь-яка фактура, понад 1000 малюнків для фотодруку.
 3. Помірні ціни.
 4. Оперативність виконання замовлень. У нас працює безліч бригад, тому замовлення ми виконуємо у максимально стислий термін.
 5. Використовуємо для монтажу натяжних стель ПВХ тільки гарпунний метод. Це дозволяє кілька разів знімати та знову встановлювати натяжні полотна.
 6. Чистий та безпечний монтаж. Під час робіт ми використовуємо газову теплову гармату із вибухобезпечними газовими балонами із полімерів. Для кріплення профілів застосовуємо перфоратори з пилозбірниками. Після нас вам знадобиться звичайне прибирання приміщення.
 7. Ми пропонуємо безвідсоткову розстрочку щодо виплат. Це дозволить вам замовити натяжну стелю своєї мрії, а платити за нього частинами, не створюючи надмірного навантаження на ваш сімейний бюджет.

Найчастіші запитання та відповіді

🤗 Вартість натяжної стелі однієї і тієї ж конструкції у Києві та Боярці відрізняється?

Ні, наш прайс однаковий для всіх міст Київської області. Так само і середній час виконання замовлення. У середньому – 2-4 дні.

🤗 Чи можна використати свій матеріал для натяжної стелі, а у вас замовити лише роботу?

Можливо. Але в цьому випадку ми надамо гарантію лише на свою роботу, а не на матеріал. До того ж, напевно, покупка натяжного полотна вам обійдеться дорожче, ніж якби ви його придбали у нас. Ми купуємо матеріали оптом та як багаторічному клієнту нам дилери надають великі знижки. Крім того, ми купуємо лише сертифіковані, екологічно безпечні натяжні полотна. Купівля у невідомого постачальника може призвести до встановлення неякісної натяжної стелі, який виділятиме у квартиру шкідливі хімічні речовини.

🤗 Яку б натяжну стелю ви б порадили, виходячи з досвіду?

Все залежить від ваших уподобань. Можемо сказати, що найчастіше встановлюють однорівневі матові натяжні ПВХ стелі, як практичні, доступні і, можна сказати, універсальні. Але якщо ви хочете ексклюзивну стелю, яким захоплювалися ваші гості, зверніться до наших дизайнерів. Вони, виходячи з ваших уподобань, професійно виконають дизайн проект, який ми із задоволенням втілимо в життя. Нагадуємо, що у нас діє безвідсоткова розстрочка.

🤗 У разі пошкодження натяжної стелі, що робити?

Звернутися до нашої компанії. Найчастіше ми зможемо його відремонтувати. Найчастіше ушкоджуються ПВХ натяжні стелі через неакуратну експлуатацію. Наші майстри знімуть полотно, закриють розріз і знову його встановлять. У разі затоплення квартири у нас є технологія, як найщадніше прибрати воду через натяжне полотно.

🤗 Чи є знижки на встановлення натяжної стелі?

У нас періодично проводяться різноманітні акції, в рамках яких ми надаємо знижки на ті чи інші натяжні стелі. Крім того, можливі знижки за великого обсягу робіт. Обсяг знижок визначається індивідуально.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо