Натяжні стелі в Борисполі

Бориспіль – повітряні ворота України. Тут розташований найбільший у країні міжнародний аеропорт. Компанія Nova Stelya багато років працює в цьому місті, розташованому всього в 16 км від Києва. Натяжні стелі в Борисполі від Nova Stelya вже красуються в будинках понад п'ятсот городян цього міста. З урахуванням того, що тут мешкає понад 60 тис. людей, ми розуміємо, що нам ще є куди прагнути. Познайомимо докладніше вас із нашою послугою – встановленням натяжних стель.

Ціна на натяжні стелі в Борисполі за м2 з роботою

Матові, глянцеві, сатиновівід 175 грн/м2
Тканинні натяжні стелівід 650 грн/м2
Безщілиннівід 350 грн/м2
Тіньовівід 250 грн/м2
Ширяючівід 270 грн/м2
Фотодруквід 650 грн/м2
"Ширяючі Лінії"від 550 грн/м2

Чому натяжна стеля – це найкраще рішення?

Натяжні стелі в Борисполі

Стеля в квартирі, будинки, на дачі можна обробити різними способами. Найбюджетніший варіант – побілити або пофарбувати водоемульсійною фарбою. Так, вийде дуже дешево і водночас дуже дешево з погляду естетики. Можна поклеїти шпалери. Цей варіант трохи дорожчий і тільки трохи кращий с точки зору естетики, ніж фарбування.

Деякі у своїх оселях встановлюють підвісні стелі з гіпсокартону. Конструкція виходить красива, але дорога та дуже трудомістка у виконанні. До того ж вона забирає дуже багато простору під стелею, тому в звичайних приміщеннях з висотою стель 260-280 см її краще не застосовувати.

Натяжна стеля в чомусь нагадує підвісний варіант. Рішення виходить красивим, але при цьому значно дешевшим і набагато менш трудомістким у виконанні. Загалом переваги натяжних стель такі:

 1. Чудовий зовнішній вигляд – ідеально рівна поверхня, ніяких вад у вигляді стиків, що відклеюються між смугами шпалер, розлучів фарби, тріщин, здуття.
 2. Багатство колірних рішень, фактури, конструкцій. Цей варіант дозволить надати стелі дивовижний, а за бажання і фантастичний вигляд. Жодний інший вид обробки верху приміщень не має такого потенціалу. Ну як ще можна дуже реалістично створити зоряне небо з метеорами, кометами, мерехтінням зірок або встановити над головою красивий об'ємний малюнок? Тільки за допомогою натяжної стелі!
 3. Швидкість монтажу. Наші майстри встановлюють стандартну однорівневу натяжну стелю у Борисполі (як і в інших населених пунктах) за 2-3 години. При цьому після робіт не залишається ніякого бруду та пилу. Вода для монтажу не використовується.
 4. Довговічність. Натяжні стелі із ПВХ плівки служать від 12 років. У середньому 15-18 років. Тканинні стелі служать 25-30 років. Скільки за цей час вам доведеться перефарбувати стелю чи переклеїти шпалери?
 5. Можливість сховати за натяжним полотном проводку, димарі та інші комунікації.
 6. Доступність за ціною. Натяжні стелі, звичайно, дорожчі за фарбування або обклеювання шпалерами. Але якщо врахувати, скільки разів вам доведеться фарбувати або клеїти шпалери за 15 років, і скільки на це піде часу і нервів, то в результаті натяжні стелі виявляться дешевшими. Не кажучи вже про підвісні стелі.

Про всі ці переваги люди давно вже дізналися. Ось чому ми впевнені, що незабаром натяжних стель в Борисполі будуть набагато більше.

Що пропонує компанія Nova Stelya?

Ми встановлюємо натяжні стелі у Києві, а також у Борисполі, Вишгороді, Ірпені, Бучі, Боярці та інших населених пунктах Київської області понад 10 років. За цей час склався колектив справжніх професіоналів, з'явився досвід. Тому зараз ми пропонуємо своїм клієнтам встановлення натяжних стель будь-якого виду та складності. Тепер про це докладніше.


Види натяжних стель

Якщо класифікувати натяжні стелі по матеріалу полотна, то вони бувають з плівки ПВХ і тканинні.

ПВХ натяжні стелі

Найпопулярніший вид. Його перевагами є:

 1. Найдоступніша ціна. Компанія Nova Stelya пропонує ціну від 175 грн/м2 за таку стелю. Для порівняння. Тканинна стеля коштує щонайменше в 4 рази дорожче.
 2. Велика різноманітність кольорів та відтінків. У нас можна вибрати полотна із більш ніж 150 колірних рішень.
 3. Велика різноманітність фактур – матова, глянсова, сатинова, під велюр, дерево, тканина і т.д.
 4. Герметичність. ПВХ плівка абсолютно не пропускає воду, діє як мембрана. Тому заливка зверху вам не загрожуватиме. При цьому плівка витримує навантаження до 100 кг/м2 – це 10 см води! Є час перекрити воду.
 5. Простота догляду. Поверхня рівна, гладка, тому легко пил можна прибрати пилососом. Можливе вологе прибирання з використанням миючих засобів (тільки без абразивних частинок).
 6. Можливість встановлювати у приміщеннях будь-якої ширини без проміжних опор.
 7. Можливість створювати багатобарвні полотна будь-якої конфігурації шляхом зварювання між собою кількох полотен. Зварний шов виходить шириною трохи більше 0,8 мм. На матових та сатинових стелях його практично не видно. На глянсовій стелі його потрібно розміщувати до вікон, щоб зробити невидимим.

Але є й кілька недоліків:

Деякі наші клієнти висловлювали занепокоєння тим, що плівка - це суцільна хімія і тому стеля з неї може мати неприємний запах і виділяти в приміщення шкідливі речовини. Це важливе питання, тож зупинимося на ньому докладніше.

Натяжні стелі, та з ПВХ плівки, і тканинні – це синтетичний продукт. Тобто, 100% хімія. Але хімія хімії різниця. Якщо продукт виготовлений відповідно до існуючих вимог, він екологічно безпечний, про що свідчить його міжнародний сертифікат. Компанія Nova Stelya працює натяжними стелями лише відомих брендів, які постачають продукцію не лише в Україну, а й на європейський ринок.

Тепер кілька слів про те, які ПВХ натяжні стелі віддають перевагу в Борисполі. Найбільш популярна матова фактура. Хоча ще 5-6 років тому лідером були глянцеві полотна. Матова стеля найбільш універсальна. Зовні він виглядає, як ідеально оштукатурена поверхня. На ньому добре виглядають всі кольори, вони виглядають більш насиченими та соковитими. Також краще виглядає малюнок, ніж на глянсовій поверхні. Для кухні матова натяжна стеля – найкраще рішення. Він легко миється і на ньому не видно розлучень, на відміну від глянсової поверхні.

Глянцеві натяжні стелі надають приміщенню святкового вигляду, оскільки мають дзеркальний ефект – добре відбивають світло. Вони візуально піднімають стелю, роблять приміщення світлішим. Їх добре встановлювати або у великих приміщеннях, щоб отримати ефект величезного повітряного простору або навпаки, у маленьких приміщеннях, щоб зорово їх збільшити.

Сатинові натяжні стелі ніякого відношення до сатину не мають, тільки нагадують його за фактурою. Вони не мають дзеркального ефекту і відбивають лише відблиски. Але мають перламутровий ефект – під різними кутами і видами освітлення сатинова стеля гратиме різноманітними тонами – від світлих відблисків при денному світлі та до глибоких темних нот від штучних ламп. Виходить дуже ефектно. Зазвичай сатинові стелі встановлюють у спальнях та залах.

Тканинні натяжні стелі

Вони встановлюються не так часто. Причина – висока ціна – від 650 грн/м2. Але це означає і високу якість. І справді, тканинні натяжні полотна – це:

Але водночас є й ряд недоліків, крім високої ціни:

 1. Негерметичність – тканинне полотно пропускає воду. Це не означає, що при затопленні зверху зі стелі буде литися струмками. Основну частину води полотно втримає, але щось просочиться. Друга небезпека – тканина гірше тягнеться, ніж ПВХ плівка. Тому при великому навантаженні водою виникнуть значні зусилля, що відривають, які можуть вирвати профілі кріплення зі стін.
 2. Тканинна поверхня не гладка, тому її прибирання утруднене.
 3. Значно менший вибір колірних рішень і лише одна фактура – матова.

Зазвичай у нас замовляють стелі в приватні будинки з просторими приміщеннями. Вони надають їм вишуканого вигляду. Або в офіси великих компаній, яким важлива респектабельність.

Найбільш популярні види натяжних стель, які встановлює компанія Nova Stelya

У Борисполі, як і інших містах, де працює Nova Stelya, зокрема. і в Києві найбільш часто замовляють однорівневі матові натяжні стелі. Зазвичай віддають перевагу кольорам пастельних тонів або білим (але ми і в цьому випадку пропонуємо білий колір декількох відтінків. У кухні та ванні кімнати можуть замовити й інші кольори – блакитних, салатових відтінків. Приблизно в 15% випадків замовляють двокольорові натяжні стелі для зонування приміщення). Але, зрозуміло, однорівнева стеля – це далеко не все, що може запропонувати компанія Nova Stelya.

Багаторівнева натяжна стеля

Він є два або більше натяжних полотен, встановлених на відстані 3-5 см один від одного. У полотнах роблять фігурні вирізи, щоби можна було бачити всі рівні. Найчастіша форма – дворівнева, в якій у нижньому рівні роблять овальний виріз по центру, а полотно другого рівня відрізняється за кольором та фактурою від нижнього полотна. Але бувають і складніші форми. Для декорування простору між рівнями використовують гіпсокартонні вставки, які вставляють точкові світильники для ефектного підсвічування.

Наші дизайнери роблять дизайн проект багаторівневої конструкції, тому ви на власні очі зможете побачити що в результаті вийде.

Ширяюча стеля і ширяючі лінії

У них використовуються світлодіодні стрічкові світильники, які вставляють у профілі, які кріплять натяжне полотно до стіни або стелі. Для цього в них зроблено спеціальний паз.

У ширяючих стелях ці світильники встановлюються по периметру стелі. При їх включенні світло маскує стик між натяжним полотном і стіною, тому створюється ілюзія, що стеля ширяє. Виглядає дуже ефектно! У ширяючих лініях такий профіль може встановлюватися в будь-якому місці стелі.

Тіньові стелі

Вони теж створюють ефект ширяння, тільки не ввечері, а вдень. Для цього профіль кріплення мають таку форму, що стик між профілем та полотном знаходиться нижче стику між профілем та стіною. В результаті останній не видно, він перебуває в тіні і здається, що полотно висить у повітрі.

Фотодрук

Ми пропонуємо більше 1000 різних малюнків для натяжних стель усіляких тематик - пейзажі, флора і фауна, урбаністичні теми і т. д. Також фахівці Nova Stelya встановлюють натяжні стелі з 3D малюнками. Вони є дворівневою конструкцією. Нижнє прозоре полотно, на ньому наноситься частина загального малюнка.

Друге полотно матове – із ПВХ плівки чи тканини. Так як між полотнами існує зазор 2-4 см, створюється ілюзія об'ємності малюнка.

Більш бюджетний варіант – однорівнева стеля, а об'ємність створюється перспективою, за допомогою тіней і т. д. Але в цьому випадку ефект обсягу видно буде тільки з певної точки, а не будь-де кімнати.

Зоряне небо

Дуже популярна натяжна стеля у дитячих кімнатах та у спальнях. Nova Stelya пропонує два його варіанти:

 1. З використанням світлогенератора, від якого йдуть світловолокна, другі кінці яких виводяться через проколи в полотні назовні або кріпляться біля полотна (полотно має бути напівпрозоре).
 2. З використанням мініатюрних світильників. Другий варіант дорожчий, але з його допомогою можна імітувати прольоти метеорів, спалах наднової зірки і т.д.

Apply стелі

Їх ще називають різьблені стелі. Це дворівневі конструкції. На нижньому полотні вирізані різні фігури - зірки, трикутники, квадрати і т. д. Полотно другого рівня має інший колір, тому вирізи чітко видно. У apply стелях полотно можуть прилягати один до одного або знаходиться на певній відстані. Використовуються спеціальні профілі для кріплення.

Ми розповіли лише про найпопулярніші конструкції, які замовляють у нас. Але варіантів, які ми можемо реалізувати значно більше. Це і створення ніш для штор, і об'ємні конструкції, і стелі, що світяться, і багато, багато іншого.

Натяжні стелі дозволяють реалізувати практично будь-яку фантазію!

Переваги компанії Nova Stelya

 1. Величезний досвід роботи – ми працюємо на ринку натяжних стель понад 10 років. І зараз може реалізувати проект будь-якої складності та обсягу.
 2. Лише сертифікована продукція. Ми встановлюємо натяжні стелі таких відомих брендів, як Lackfolie, Effektfolie, Mattfolie, Clipso, Descor та ін. У бюджетній ціновій категорії ми пропонуємо продукцію відомих китайських брендів, яка популярна і в Європі – Pinpai, MSD, G-Line.
 3. Стислі терміни виконання замовлення. Ми працюємо кількома бригадами та середній термін від надходження замовлення до його виконання – 2-4 дні.
 4. Якість, акуратність та безпека. Працюємо за європейськими стандартами. Монтаж ПВХ стель виробляємо за допомогою гарпунного методу, що дозволяє їх зняття та повторне встановлення. Використовуємо вибухобезпечні композитні балони для газу (для роботи теплової гармати). Наші перфоратори обладнані пилозбірниками. Після нашої роботи необхідно буде звичайне прибирання квартири.
 5. Помірні конкурентні ціни.
 6. Надання безвідсоткової розстрочки. Тому ви зможете замовити натяжні стелі, які вам хочеться, а не які ви можете собі дозволити.
 7. Надаємо офіційну гарантію 12 років на свої натяжні стелі.

Nova Stelya – встановіть у себе натяжні стелі своєї мрії!

Відповіді на найпопулярніші питання

🤗 Натяжні стелі у Борисполі встановлюються за той самий час, що й у Києві?

Локація не впливає на термін виконання замовлення. Ми працюємо декількома бригадами та термін очікування не перевищить 4 днів.

🤗 Прайс для Борисполя такий самий, як і для Києва?

Так, відмінностей немає.

🤗 Скільки коштує виклик замірника?

Виклик вимірника безкоштовний за умови, що ви зробите замовлення в нашій компанії.

🤗 Хочу встановити багаторівневі натяжні стелі. Скільки буде коштувати проект дизайн?

Як і у випадку замірника, послуги дизайнера будуть безкоштовні за умови замовлення нашої компанії.

🤗 Існують знижки у вашій компанії?

Так. У нас регулярно проводяться акції та ми надаємо знижки на ті чи інші види натяжних стель. Також буде знижка за великого обсягу робіт. Її розмір визначається індивідуально.

Дзвоніть прямо зараз

Або залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

Безкоштовна консультація

Залишіть номер телефону і ми Вам передзвонимо